pühapäev, 19. veebruar 2012



äööäöäöäöäööääöäääöä, Mina ja Make ... reedel, mul ei ole lihtsalt sõnu.Vähemasti on tööd tehtud. Ja nüüd minu, Effi ja Riinu tamme rituaal....
Chuck Chuck Chuck Norris
Chuck Chuck Chuck Chuck Chuck Norris
Tule kui leebe tuul
Tule kui leebeke leebe tuuleke puul
Kui tujuke heake- puu see maha löö
Kui tuju ei ole siis ikka löö !

Jääme lootma et meie luuletus valitakse välja ja lisaks sellele on meil ka kena karikatuur Chuckist :D
Homme opaopaopa Matemaatika töö... woho :D Okame ? ei.

Tervitan sind mu püha Margret ! :D

teisipäev, 14. veebruar 2012




Head Sõbrapäeva teile mu kulla tipsukesed. Ma armastan teid kõikki ! :) ( mammu oli klassipildilt vägagi puudu ... :S )

esmaspäev, 13. veebruar 2012

..... hahaha, üllatus ! :D


patriootlikud :D


lihstalt haiged :D
see on siis kui meid kokku lastakse :D

Maibel , see blogi on nüüd ainult Sinule mõeldes siin. Siis sa ei pea siin ei millegi pärast käima. :D
eniiiiveeeiiiiii......
siin siis ka mõned pildid :D ... tegelikult on meil neid ju paar miljonit siin arvutis :D . pole hullu... :D:D:D
Ja MyBell ( isee mõtlesin selle nime välja :D:D:D ) .... ärme unusta meie lemmik fraase Bridgetist ... :D
Bridget: You have a nice car. And - quite nice manners, outside the bedroom. But that's about it. And by the way, I know exactly where Germany is. The question is, do you know the location of your arsehole?
[walks out]
Daniel
: [to other colleagues] As a matter of fact I do know the exact location of my arsehole. And hers, for that matter.

JA SIIS ÜKS VEEL

Bridget ?? (:D) :AN ARROGANT ASSHOLE !
( ära unusta rõhu asetust :D )


Ja tsipake mälestusi ..... võiks nagu veel tagasi teatrisse minna. Istuda esi reas ja imetleda orkestri poisse ^^ :D .. aga tegelikult vahet ei ole.... meile sinna nagunii pileteid ei müüda :D

:D:D