
patriootlikud :D


lihstalt haiged :D
see on siis kui meid kokku lastakse :D
Maibel , see blogi on nüüd ainult Sinule mõeldes siin. Siis sa ei pea siin ei millegi pärast käima. :D
eniiiiveeeiiiiii......
siin siis ka mõned pildid :D ... tegelikult on meil neid ju paar miljonit siin arvutis :D . pole hullu... :D:D:D
Ja MyBell ( isee mõtlesin selle nime välja :D:D:D ) .... ärme unusta meie lemmik fraase Bridgetist ... :D
Bridget: You have a nice car. And - quite nice manners, outside the bedroom. But that's about it. And by the way, I know exactly where Germany is. The question is, do you know the location of your arsehole?
[walks out]
Daniel : [to other colleagues] As a matter of fact I do know the exact location of my arsehole. And hers, for that matter.
JA SIIS ÜKS VEEL
Bridget ?? (:D) :AN ARROGANT ASSHOLE !
( ära unusta rõhu asetust :D )
Ja tsipake mälestusi ..... võiks nagu veel tagasi teatrisse minna. Istuda esi reas ja imetleda orkestri poisse ^^ :D .. aga tegelikult vahet ei ole.... meile sinna nagunii pileteid ei müüda :D
:D:D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar