pühapäev, 19. veebruar 2012



äööäöäöäöäööääöäääöä, Mina ja Make ... reedel, mul ei ole lihtsalt sõnu.Vähemasti on tööd tehtud. Ja nüüd minu, Effi ja Riinu tamme rituaal....
Chuck Chuck Chuck Norris
Chuck Chuck Chuck Chuck Chuck Norris
Tule kui leebe tuul
Tule kui leebeke leebe tuuleke puul
Kui tujuke heake- puu see maha löö
Kui tuju ei ole siis ikka löö !

Jääme lootma et meie luuletus valitakse välja ja lisaks sellele on meil ka kena karikatuur Chuckist :D
Homme opaopaopa Matemaatika töö... woho :D Okame ? ei.

Tervitan sind mu püha Margret ! :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar