reede, 30. september 2011

Fonnnd. Papppper. põlla pääl.



PÜHENDAKS OMA TOREDATELE:
MARGRET-ERIKA TRIIK-hallis
KRISTINA TOMINGAS-mustas
EVELY AUGER-sinises
JA MINA-kollases


......JAAAAAAA......LYDIA KOIDULA raamides ja kleidis seinapeal...ruum404!!!!!!!!
(kui te nüüd ilusti vaatate, siis Make kenasti näitab ka näpuga ühel pildile mei toredale tädi Lydiale)






pühapäev, 25. september 2011

Naljakas...

....kuidas on esimesed postitused välja kukkunud. Kõik on nii põhjalikud ja värkki, aga nüüd viimased kuidagi pinnapealsed. See vb tuleneb minu pinnapealsest suhtumisest midagi meelde jätta. Või siis sellest et ükskord oma elus mul lihtsalt tõesti ei ole aega millegiga niiiiiiiiiiiii mõttetuga tegeleda koguag ( aga mulle meeldib see mõttetud ) .
Täna on juba pühapäev ja mul vaja kõik ära õppida+ jõmm + midagi olulist veel teha.

Nüüd see nädal mis tuleb, on Maibel taggassiiiii Eestis :) jeii. :) Ja nüüd väike pakkumine talle jälle : 6. oktoober..... CAAAARMEEEEEN. kell 7 :)

kolmapäev, 21. september 2011

MA IGATSEN MAIBELI JÄRELE

MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT

Emotsionaalne



Täna oli esimene tantsutrenn.. oeh, see on niii kift . No muidugi alguses tundub mulle et ma olen ikka nii koba ja et mul ei tule midagi välja....aga ma jätkan proovimist kuni tuleb välja :)


Peaks hakkama õppima kuna meil tuleb jube "vahva" töö homme inglise keeles. Kerge mõtle on homme inka üle lasta... ma ei taha kuidagi meie noort õpetajat solvata, aga tõesti MIS TA KÜLL MÕTLEB .. :D
öasjdfasjödjkaösdkölasklödköads
ma lähen närvi....

ja vabandust kui ma viimasel ajal tujukas olen. Ma lihtsalt tunnen et ma tahan.

reede, 16. september 2011

6 nädalat veel



You cant stop my happiness
Cause i like the way i am
And you just can't stop my knife and fork
When i see a christmas ham
so if you don't like the way i look
Well, i |ust don't give a damn!
Cause the world keeps spinning
Round and 'round
And my heart's keeping time
To the speed of sound
I was lost til i heard the drums
Then i found my way

... vaheajani on ainult 6 nädalat veel jäänud. Siis saab jälle ära siit. Mõnus (:
Koolis on ikka nii tore. ja hinded on siiamaani supper head. Ja miks ei peakski olema kui ma kõikides ( va füüsika ) tundides ilusti kuulan õpetajat.

Ja juba on reedeeeeeeee.... täna mingeid plaane nagu otseselt ei ole. Homme juba mõned on ja pühapäevaks ka veidi (:

Becks,

esmaspäev, 12. september 2011

And i will be strong, even if it all goes wrong.

Mul on ülikõrini järgmistest asjadest :
1) Inimesed topivad oma nina minu ellu.......
2) Te ütlete mulle asju mis on mõeldud "naljaga" , uuudis teile : SEE EI OLNUD NALJAKAS
3) Kas ma tõesti pean igakord olema mingi happy näoga ???
4) Olen ma ainuke, kellel on keelatud olla LIHTSALT TUJUTU !!!!!!!??!??!+!
5) Ja miks kuratt huvitab teid NIIIII VÄGA mis teised teist arvavad.... millal ükskord saadakse aru et te ei ela siin maailmas teistepärast ! ( muidugi ei väida ma et tuleb olla ükskõikne ja teiste heaolu mitte arvestada... aga kuskil on piirid, ... ) [Ja no muidugi sellega topin mina oma nina teiste ellu.... ]

Ma nagu üldse ei väida et mina teistest parem oleks. Lihtsalt ma ei näe enda vigu ja keegi mulle neid siiamaani pole tulnud ütlema ka. Aga see ei tähenda et mina oma suu kinni hoiaks.

JAAAA , mul on paha tuju. sest kaotasin midagi väga olulist ära. Elu sellest seisma küll ei jäe... aga mingiaeg aeglsemaks muutub ta küll.

Ma ei arva et ma võlgneks selle postitusega kellegile selgitusi. See on minu vaatepunkt ja ma jään selle juurde praegu kindlaks.

Ilusat päeva teile ! :)

pühapäev, 11. september 2011

She's only 18




Eilsest siis veidi ( kuna olin nii väsinud ei jõudnud eile kirjutada.... ) Ja siin kohapeal oleks ilus vabandada tüdrukute ees kelle ma jätsin ilma Jungle speed'ita. :( Mul on tõesti kahju.

Igaljuhul ärkasin kell 10:30. Pesus käidud- söödud läks aeg kuidagi eriti kiiresti. Sain tuttavaga linna ja siis pool kaks Maibeliga Solarises kokku. Hakkasime siis sammuma ökomässu poole. Kuna oli just olnud hull padukas siis nagu eriti inimesi seal ei olnud ja kõik oli läbimärg. Sellest vaatamata suutsin ma endale soetada nii mõndagi. (ülal on näha minu kahte uuut sõpra. :) )
Aga iseenesest leidsime seal ka ühe huvitava Boxi kus müüdi kasest valmistatud esemeid ja vöösid. Ma siiski arvan et nad on liiga rasked ja kindlasti palju raskemad kui minu mantel. Hakates ära suunduma leidsin endale veel kaks pluusi. ( vähemasti midagigi )
Enne baltat käisime veel ära kalamaja kohvikus Boheem, no tõesti soovitan seda kõigile ! SUPPER hea... see on olnud koguaeg niii hea ja teenindus on nii mõnus. Õhkkond on niii ilus ja toit on nii hea. Istusime seal mingi tunnike ( veidi vähem ) sõime oma toidud ja jõime oma joogid ära ning suundusime teartisse. Seal olles saime kinnituse et saame alles tund aega enne etendust piletid osta. Läksime siis Solarisse tagasi ja istusime Komeedis. Oii kui head kooogid seal on (: Ja seal tuli meil igavesti vahva idee rajada "ÖÖ koi" kohvik / söögikoht... küll me selle kunagi ära teeme. Peale seda läksime uuesti prooovima, et äkki nüüd saab piletid. Olles seal kassas ja küsides 2 piletit esiritta ei tahetud meile alguses neid müüa........ KUNAAAA ( ausõna sellist vastust poleks mina osanud unes ka näha.... ) ta väitis et me ei vaata etendust siis enam , vaid ilusaid orkestri poisse. ... MIS OLI IGATI TÕENE ! :D
Etendus ise oli tore ja naljakas. Mulle ja Maibelile ikka väga meeldis ja meil sai ikka nii palju nalja iga sekund seal et hoia ja keela.....
Koju jõudes olin nii väsinud et läksin lihtsalt magama suht kohe.

Täna koristan tuba , loen raamatut ja teen koolitükke.
Olen tubli, JAAA ! :)

Becks !

reede, 9. september 2011

Ökomäss



Palun minge kõik. Igavesti kift üritus. Kestab see kuni 11.09'ni :) Ise lähen homme enne "Kolme musketäri" , mille kohta pean homme õhtu kohe ka retsensiooni kirjutama. Vähemasti saab tehtud.
Koolist mul pole täna midagi nii rääkida. Muusika tund jäi kuidagi eriliselt meelde.
Ja Margret , sellest lauapoolitamisest- Mul on tõesti vaja enda jaoks veidi ruumi ( JA MA EI LÄHE MITTE KUSKILE SEALT, kräunu nii palju kui soovid :D ) igaljuhul on mul vaja endale ruumi. Ma väga vabandan et minul ei ole läpakat enda lauapoolele panna ... :D Ma võin ju alati enda lauaarvuti kooli vedada ( talvel hea kelgupeale hommikul vinnata. :D )
Ma ei jõua homset ära oodata. Hakkab jälle nalja saama Maibeliga. :)


Tänaseks vist kõik.... ma polegi kindel mis täna teha. Valikuid on ju mitmeid. Mõni hea film vb... :)

neljapäev, 8. september 2011

ja edasi....


Tänasepäeva tujuga jube hästi klappiv pilt (:
Koolis oli täna tõesti mõttetu päev. Kõigil oli paha tuju ja kui nad lõpuks oma tuju tagasi said siis minul ei olnud enam mingit tahtmist eriti kellegiga suhelda.
Täna olid kaks kõige kiftimat tundi Inglise keel ja Soome keel ( keeled on väikese tähega, tean. ) igaljuhul mõlemis tunnis oli minu kõrval Eva, kes on nii maru-maru lahe, tore, ilus ja kift :) Ja temaga lähevad üldse kõik tunnid kuidagi eriti kiiresti. Homme on matemaatika, milles loodan midagi uut ka õppida.
Igaljuhul sai täna uuritud ja vaadatud Rootsi ülikoolide kohta ja värkki. No issaandddaaajumaaal. Pms see töö, mis ma teha tahan ei nõua ülikooli haridust, aga samas oleks ju jube hea kui see olemas oleks. Muidugi on võimalus üks aasta peale gümnat minna rootsi tööle ja siis eestisse tagasi tulla ja siia ülikooli minna...... ja pealegi see ülikooli aeg ei ole midagi nii kaugel, tuleb juba varakult mõelda.
Uurisin juhilubade kohta.... pms eesti omasid ei saa kasutada seal, kui oled nagu "püsielanik" rootsis. Niisama ju külla lähed siis saab.... aga muidu mitte.
Septembri lõpus ostan enda piletid ära Rootsi. Leidsin mingi jubehea pakkumise. Ma ei jõua ära oodata. Eelmine kord tulles leidsin ma lennujaama poodidest niiiiiiiii kifte särke, mis ma seekord lihtsalt pean ära ostma, ( siis ma ei viitsinud raha ära vahetada ja eriti ei raatsinud ka... :D).
Ega nagu erilisi plaane polegi selleks korraks seal.......arvatavasti ainuke plaan on minna pastat sööma ja jelly beanse osta palju-palju. Ja tüdrukutele muidugi tupsu kaaa ikka :D Ilma vist ei saa tulla tagasi rootsist.

RRRRebecca.

kolmapäev, 7. september 2011

Kopli puzzle


Make oskus õpikutele pabereid panna:)

Ja aasta kõige armsama lunchboxi tiitli saab Margret-Erika Triik ! Palju õnne. Võitjatega võtame ühendust homme esimese tunni ajal.



Inimese õpetus-
Ma eriti ei soovi sellest rääkida kuna jah... ei ole midagi. Meif jagati gruppideks. Iseenesest teema oli ju huvitav aga üsna raske oli kuulata teda kui mingisugune Kenet su kõrval on :D
Inglise keel-
jälle see MM ja ÖÖ mäng, mis seekord kestis terve tund. Ma pidin seal klassiees viis aastat passima. Makel ja tema sõpradel oli seal taga eriti huvitav kuna Andra oli korda saatnud aasta Kopli nalja 2011. Ma ei ole kindel kas olen võimeline seda kirja panema, aga põhimõte on see et kui ostad Koplist lihapiruka siis see on nagu puzzle mäng. Saad selle kodus koeraks kokku panna.Lisaks sellele ilmus välja ei kuskilt parditelefon.( mille pilt on ülal näha. )
Füüsika-
Mul jäi siiski arusaamatuks, kas ma tegelt ka olen nii loll nagu ma näost näha on. Usun, et see oli meie füüsika õpetaja vastuseta suve-küsimus. .... muidu sai seal ka nalja. Eriti meeldis mulle see kiri mis ma Makele saatsin, kus oli näts sees. Mina leian et see oli hiilgavalt nalajakas. :D
Ajalugu-
Iseenesest oli ju tore teha töö asjade peale mida ei olnud õpikus. Ja no ausaltöelda ei meeldi mulle selline ükskõiksus... aga las ta jääda. Parem see kui see teine olevus :) Ja nüüd ma olen targem ja ei õpi enam õpikust midagi selgeks :)
Matemaatika
Seal oli huvitav nagu alati, Tegime Evaga tööd koguaeg kaasa ja saime aru kõigest.
Bioloogia-
Käisime väljas anakondasid ja jääkarusid vaatamas.Iseenesest oli tore tund. Aga ma nägin tarantlit seal kuuskede vahel.. õpetaja küll ei tahtnud mind hästi uskuda... aga AUSÕNA !
Peale koooli läksin tuttu Makega( make muidugi omas kodus ) kell 7 ülesse ja poodi, peale seda tegin koolitükke. :)
Rebecca

teisipäev, 6. september 2011

"Listen to your heart"

See on kõikide kurbade filmide top1.Ma pole oma vähese elu jooksul mitte kunagi nii palju nutnud kui just nüüd.

Algas ju see film üsna ilusalt, veidi tuhkatriinu loo moodi või nii. Hiljem läks asi veidi karmiks, aga sellist lõppu poleks mina osanud kohe kindlasti mitte ette näha.....
Ma ei ole kindel kas selliseid asju juhtub ka päris elus ( no muidugi haigused on olemas jne. ) aga et see kõik kokku nii läheb.... vaevalt.
Iseenesest kui filmi hakkasin vaatama ei vaadanud ma enne treilerit ( no 20 sekundit algusest.. aga see oli ka kõik )....
MA SOOVITAN SEDA KÕIGILE !

Soki-Teisipäev





1.Inglise keel
mm, lõbus, tore... huvitav. Mulle meeldis ja nagu ma aru sain meeldis ka teistele.
2.Majandus
igav üsna. Pidime mingit maakera joonistama...masendavad teemad on seal ikka.
3.Geograafia
No mul ei olnud kindaltsi nii põnev Mammuga kui oli Makel, Nooral, Evely'l ja poistel seal taga.... aga noh, elasime üle ja täitsime Tv veidi (: Üsna esimene geo tund terves mu elus, kus ma ka midagi kaasa teen.
4.Informaatika
Meil on juba uus asendus õpetaja. Üsna normaalne paistab. Riin alustas meie tutvust nii, " Ah , selline tädi või. " ... jah, oli küll SELLINE tädi :D
5.Teksti õpetus
HAHAHAHHAHAHAHHAHAHHA, tagapink on järgmine: Evely, Make, Mina, Riin..... Riin muidugi alustas tundi kerge solvumisega, aga tõesti, see ei olnud halvaga mõeldud.. ja pealegi see oli nii jube naljakas :D Pärast seda itsitamist anti meile töö ülesanne. Kirjutada A4 5 kirjandiks vajaminevat ettepanekut. NOOO ma ei saa aru kuidas Veix saab olla meiega nagu Püha Rahu isiklikult. Aga see on väga mõistav ja muidugi hea, näitab et ta on ka inimene. No igaljuhul seal me siis naersime, kõik neljakesi kooos tagapingis. Andsin Makele suveniiri oma käevõrust, see oli "võti mu südamesse". aaa, üks naljakas asi oli veel ... kui make Riinu markeriga seal susserdas ja see ots sealt ära tuli... :D:D Ja siis kui me pidime endale vuntsid joonistama ja rooste tundi minema :D lol lol lol. :D ja no ei saa unustada kuidas Make mulle peale kingi saamist ütles et "oii kallistame " ja mina suure ähmiga unustasin ära et tunnis olen ja hakkasin teda kallistama... ilmselgelt Makel ei olnud meelest ära läinud tunnis käitumise reeglid. niiet jäin see HETK kallist ilma :( niu niu...
6-7. KEHALINE
No eks me siis peale söögivahetundi ( kus oli meil lauas oma enda surnu-meikar ) hakkas keka.... riided ära vahetatud olid kõik tüdrukud Soki-Teisipäeva pool ( see tähendab et ei mingeid jalanõusid ) . Mulle see mõte ei meeldinud ja otsustasin panna ikka jalavarjud jalga. Enne rivistumist uimerdasime nagu uimased kärbsed seal saalis ringi vingusime ja kräunusime. ja kui oli aeg rivistuda sai Rebecca kiita et tal olid AINUKESENA jalavarjud. ( NO DAAAAH (I) ) teised kobisid vingudes gardekasse ( mul ei tule see tartu murdes sõna meelde ) ja panid endale ka tossud jalga. Vihma sadas, niiet pidime tunni saalis tegema. Sörkisime siis 8 ringi ümber maailma... jube kiiiresti läks. ( ma tõesti arvan et ma oleks kõndides kiiremini saanud ) ja peale seda hakkasid mingid imelikud harjutused... millest ma parem vaikin... sest see ei kannata trükimusta. Rooste moto : "MIDA ROHKEM SEDA UHKEM ! " peale esimest tundi oli meil väike klassijuhataja tund... ma isegi nagu ei mäleta mis me seal rääkisime, mingitest puudumistest ja vanematele helistamisest. Igaljuhul kokkuvõte sellest klassijuhataja tunnist on järgmine: Õpetajal on VIST siiski elu.... pole päris kindel. Seda uuringut jätkavad "OÜ ex 1 OB klassi spioonitarid"
Siis läksime ülesse saali.. kus me väänlesime maas. NO MA EI OLE NIIII PAINDLIK NAGU TEMA PALUN ANDKE MULLE ANDEKS. see lihtsalt ei ole reaalne kuidas meie klassijuhataja võib painduda..... masendav. Samut palus Make klassijuhatajakesel toenglamangus seista ja küsimuse peale, et kas me kätekõverdusi ei TEEGI VÕI!? :D sai ta väga jahmunud näo ja vastuseks, et AHHHAAA, teeme küll :D ja kui Make palus ruttu öelda, et kui plaju sõjaväes tehakse, siis ei saanud meie emand aru, et NO KUST KÜLL TEMA PEAKS SEDA TEADMA ja kui Margret siis lahkelt meelde tuletas, et Jassi oli ju kevadtormil...vastas õpetaja, et AGA TA SAI JUBA SEALT VÄLJA!!! :D Minul lõi aga pirn peas põlema ja küsisin, et kas poja elu teda üldse ei huvita...tunnistas ta üles, et JAH, TEMA KA EI TEA :D Make muidugi lohutas, et ahah, see on juab teine asi, kui teile sellest ei räägita ja Make küsimuse peale, et kas Jassi saadeti reservi...tuli sealt ikka eriliselt õel ja seletamtu pilk. Kogu Jassi-teema peale soovitasin mina aga õpetajal poeg tundi kaasa võtta ja meile ema-poja akrobaatika-toenglamangu etteastet teha.Sealt tunnist saime selgeks, et meie 12. klassi lõpupilt tuleb maailma kõige lahedam kuna me saame meie ette spagaadis klassijuhataja ( kleidiga ) .

Ja siiis ...... ongi vist kõik ..... ma ei suuda hetkel midagi kirjutada.... homseks vist midagi õppida pole. ekool ei tööta. lapsed on paanikas.

Lilleke rohus !

esmaspäev, 5. september 2011

Naabrite värkk

Niii, meie külakeses on vargad. Ja see on nagu tõsiselt jube. Et kui nad juhuslikult seda peaksid lugema siis teadke, et mina ja Gerli näitame teile veel...... tõsiselt. Me lööme Teie näod ülesse.....

Vähemasti pole vargad nii õudsad kui need rebased. oii issand, mul on siiralt kahju Meie naabritest kes pidid täna õhtu kell 10 kuulma kahte tüdrukut kisamas aias " rebane, rebanee.. appi see oli rebaneee...... " iseenesest oleme mõelmad elus veel....


aga jah.....

Hakkab pihta see tsirkus ...

Mind võtab too mees küll sõnatuks........8-)
Esimene tund......Inglise keel
jaa, uus õpetaja ja puha. Eesti keelest aru ei saa. Vene/inglise keel on sobivad. Tal on ikka väga huvitav taktika kuidas õpetada... eks vaatab, mis saama hakkab. Mulle ta meeldib ja ta tunnid tundusid huvitavad
Teine tund...Eesti keel
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA, no ausõna... mul on lihtsalt sõnade puudus kui ma peaks kirjeldama seda, mis meil seal toimub. Veix ütleb ühe sõna, make sosistab mullle teise sõna.. ja nooo ... jah HAHHA :D Mingeid eriti suuri eestikeele õppimis alaseid lootusi meil pole, kuna ... jah, enamus tundi läheb ikka niisama jutu peale :D Aga see on tore... saaks ainult kirjandi 12. lõpus normaalselt ära kirjutatud :D
Kolmas tund...Matemaatika
Mitte midagi uut.... tavaline, Priit räuskab kõrval ja kõik on nii nagu olema peab :D
Neljas tund...Bioloogia
Ma nagu ei saanudki aru, et... kas see oli mingi nali seal või mis ? on võimalik et ollakse niii uimane ja tuim ..... oehh... :D
Viies tund...Ajalugu
Uus õpetaja. Normaalne vist. Ma niiiiii väga loodan et ta jääb siiski asjalikuks... ma tõesti ei viitsi mingit edvistamist seal klassi ees kuulata .... ( niigi ma teen seda ise nii palju igalpool :D )
Söögi vahetund
Mulle nagu tohutult meeldis Make ja Lennu hobusevankri nali... see ajab mind hetkelgi naermaa. :D
Kuues tund....Vene keel
tempo tempo tempo... tavaline... mõnus, mulle meeldib. Varsti vuran seda venekeelt teile siin nii kiiresti ja hästi (:
Seitsmes tund...Keemia
just, Keemia...
sellega ma lõpetan meie tundidest rääkimise
Peale tundi tulid mulle Make ja Lennu külla.... mis me tegime ? mitte midagi.... :D Peale seda läksin poodi. Ma no tõesti ei tea mis ma seal kõik ära ostsin. Igaljuhul teen ma homseks kooli endale mõned elevandikõrvad , ja kui minu pisike tibukari on tubli ja hea , siis saate ka :D ( õhtul lisan pilte nendest maitsvatest leiutistest. MUIDEKS kaupluses on niii odava hinnaga hetkel šokolaadi muffini pulber... NOORA!!! :D
Ja ma teen homseks kõik kodused tööd ära, luban seda endale ja enda kaisukarule....
Ma lõpetan hetkeks raporteerimise, õhtul jällle
R.




Tundsin et pean need pildid siia lisama :D ja no neeed elevandikõrvakesed..... AUSÕNA NEED ON NIII HEAD ET MA EI KUJUTA ETTE MIS VÄGIJÕUGA NAD HOMME KOOOLI JÕUAVAD....... :D

pühapäev, 4. september 2011

Ole sa õnnistatud MAIBEL !!!!!!!!!



Sa oled lihtsalt kõige kõige parem siiin ilmapääääl :D
No igaljuhul , ma ossin niii palju asju täna et kuku või pikali, nendest lahedamad... ma esitlen ka siin ära. Õhtul. ( tõin oma digika koju, LÕPUKS :D ) märksõna: MATUU !!!!!!!

...
pean minema aitama ema aias... WOHOO :D:D:D lähen sinna oma uhiuuuueee PUNASE tantsukleidikesega ^^,

ma ausõna pole olnud nii rahul juba ammmu... :D

.......................

okey, nii

Ma palun endale personaalset joogatreenerit. Ma tõesti arvan et see on ainuke asi mis mind hetkel maha rahustaks.
MU DIGIKA JUHE ON KADUNUD.... vähe sellest, mul on kõik USB juhtmed kadunud....oeh..


võiks maharahuneda...mmmmmm.......
teed sooviks....


kuri-muri Rebecca


.. ja järg number 3 :D

ma sain selle juhtme,,,,, kõrvalttoast. ..... huvitav küll.. :D


ma ei viitsi eriti enda riietest siia pilte toppida... küll koolis näete. :D
aga jah, see Matu mis siin ülal on, hakkab mind hommikuti äratama ( kuii ma kella õigeks panen... ) ja kui ma sissemagan, SÜÜDISTAGE MATUT !!!!



õnnnnnnelik Becka


laupäev, 3. september 2011

Loca Loca Loca


JAAAAAA. peaks vist 11 kuud veel ootama. Eks vaatab kas suudan või mitte ! :D


Aeg on seal maal, et peaks külastama juuksurit......ma ei ole veel päris kindel mis ma teen, sest valikuid on ju mustmiljon tänapäeval. 1) ma võin lihtsalt otsi lõigata 2)ma võiks teha endale kirjud triiibud juustesse 2) blondid triibud ? 4) tukk ette jälle ?!? 5 ) juuksed tumedaks 6) juuksed heledaks .....7) POISIPEA ( jääb vist ära )
no igaljuhul, ükskõik mis ma ei teeks , on see siiki algusest lõpuni minu otsustada....
ülimalt ükskõik mida teised arvavad , ja kui arvavad hästi siis on hästi. Ricka igaljuhul kiiitis kõik heaks, niiet jah ( üllatus missugune :D ).
Teine tänase päeva tipp küsimusi oli kunstripsmed .... ja vastus on EI , mis tuli samakiiresti kui see idee. Ma võin ju tahta mässata terve maailma vastu aga ma ei saa enda olemuse vastu.
Tänasepäeva ideeks võib lugeda kuskile spa'sse minekut. Ei tea, millal aga tahaks ..... lihtsalt kasvõi 2 päeva. ( nädalavahetus või misiganes )

Mulle pole siiani päris kohale jõudnud et kool algab. Mul ei ole seda tunnet veel. Va ärevus....uute probleemide ees. Neid tekib alati palju ja jube vahva on neid lahendada. Probleemid , siit ma tulen!
Tahaks tantsida.......muidugi on valmisvaadatud trenn kuhu ma lähen ( kui kohti veel on )... ja kui ei ole siis peab hakkama linnas käima, mis võtab niii palju aega ja on niiii väsitav. Samas kui ma see aasta enam kooli kõrvalt tööl ei hakka käima siis peaks ju kuidagi eriti hästi kõik sujuma.... loodame ! - Ma sooviks rohkem aega tegeleda asjadega mis mulle meeldib
reisimine ( trippimine eestis ... midagi hoopis muud )
õppida kõik "maailma imed" pähe ( 50 tükki on juba peas... ja tunne on oii kui hea )
teha mõned ehted / krissule saaata kõrvarõngad postiga.... annan kõik et ma jõuaks seda teha see kuu /
maalida, pole seda jõudnud teha enam päris pikka aega....
stockhi minna.....shopata shopata ja shopata
aa ja anda maailmale teada mingi ime nipi järgi et mul on NIIIIIIIII ÜKSKÕIK KÕIGESTTT!!


eriti veel nendest inimesest kes ainult kritiseerivad.... saage üle.. saage LIHTSALT üle.. lugege seda raamatut mis ma soovitasin eelmises postituses....äkki saate abi.

PS !
PS !!!
öö NB ?!?!?! ( mis vahe neil on ? :D )
NB/PS !!!!! Maibel , sa vist mu blogi ei loe hetkel , aga kui sa seda nüüd siin lähipäevil teed. siis mul on sulle üks kutse !
Kallis Maibel
PALUN TULE MINUGA TEATRISSE !

sinu Rebecca...

PS ! NB !" PS ! Kinno võib kaaaa..... aga teater oleks parem, Mõni ooper äkki ? Vihje "Silvia'le"






reede, 2. september 2011

Funny when you're dead how people start listen'

If i die young bury me in satin
lay me down on a bed on a bed of roses
sink me in the river at dawn
send me away with the words of a love song
...
Lord make me a rainbow,
I'll shine down on my mother
She'll know I'm safe with you when she stands under my colors, oh and
Life ain't always what you think it ought to be, no
Ain't even grey, but she buries her baby
...

The Band Perry- If I die young


Peaks vist ükskordki hakkama hindama asju, mis mul juba olemas on. Sama käib kallite inimeste kohta.
Ma saan kõikidest oma vigadest aru, aga jube raske on ennast muuta sellistel teemadel. Igapäev tahaks ikka rohkem ja uuemaid asju....unustades ära, et mulle on KÕIK vajalik ostetud-minu soovid on ikka enamuses täidetud ja kõik mu tujud on ära kannatatud.
Kahju hakkab oma vanematest.......nad vääriksid ju palju paremat :)

Ja nagu ma eelmise õppeaasta lõpus lubasin hakkan ma nüüd korralikult koolis käima ja õppima. Ei saa ju öelda et ma olen seda igaaasta lubanud ja ennast alt vedanud- ei ei .... 8. klassis võtsin end kokku, tegin , olin... ja LÄKSIN ( no enam paremat unistuse täitumist mina ei tea, et oleks. )

Selle aasta lõpuks ei ole erilisi lubadusi.... see aasta peaks minema ikka eriti kiiresti. Loodan kõik vaheajad Rootsis veeta ja eks vaatab mis järgmine suvi saab ( plaanid on iseenesest juba ju olemas ja paigas. ) Vihje : Eiffel. :D

Tahaks muidugi Hispaaniasse minna koos emaga järgmise aasta märtsis võinii.. eks paistab.
Ja ei saa unustada Saksamaal toimuvat lauamängu messi, MIS JÄÄB MINUJAOKS ÄRA ! ( olgugi et olen seda juba oodanud kergelt aasta aega ... ) Ega vist eriti polegi kohti kuhu tahaks jõuda see õppeaasta. ( NORRA MUIDUGI .. aga sinna nii kui nii. )

Raamatu soovitus : "Vastikud inimesed" Jay Carter
Olles selle läbi lugenud on üllatav, kuidas ikka inimesed suudavad olla nii õelad. märksõna: ALAHINDAMINE !


PS ! ( hjahaha , sellega tuleb autod2 meelde )
PS!!
PS!!!!!!PS !!!! PS !!!!! MSN on niiiiiiiiiiii haigelt lahe leiutis.

PS !! MA TAHAKS VEELKORD AUTOD 2 VAATAMA MINNA, AVALDAGE ARVAMUST ..... millal dvd välja ilmub ? milllal ma saaaaks veel mõne Matu enda elusuuurde kogusse ..... :D:D

Kõik 11 B klassi tüdrukud !

Mul on siiiras meel Teile teatada, et kool on alganud. Oleme juba 11 klass- ehk siis peaks käituma vist ka vastavalt. ( vaealt.... ). Mäletan kui olin mingi 5 klassis ja vaatasin gümnaasiumi õpilasi suu lahti .... et nad on niiii suuured ja niiii targad ja tohivad kalkulaatorit mata tunnis kasutada. Noh...nüüd oleme ise seal maal ja oleme NIIII suuured ja NIII targad ja tohime isegi kalkulaatorit kontrolltööde ajal kasutada. Ma ei tea, kas sellist ideaal gümnaasiumi klassi on veel kuskil siin ilmas.
Siia siis üritan kirjutada enda supper klassist ja meie igapäevastest tegemistest ja veel mingit .. :)
Eile oli meil tegelikult 1 kooli päev. 1 September ja puha..... uued õpetajad / vanad vahetusid omavahel...... Mina olen rahul. Saan vene keele selgeks. Ma ausõna ei jõua ära ooodata. ( aaaa, PS ! otsige mulle inimene, kes oskaks mulle rootsi keelt õpetada ). See aasta saame siis soome keele alused teada ja ärme unusta ORGAANILIST KEEMIAT [minu lemmik buddy ] ja muidugi ülejäänud tunnid.

Täna , Spordipäeval..... no ma naersin südamest , pisarad jooksid silmadest nagu seal ... suuurel asjal ameeerikas ( arvake ära mis see on :D ).
Hommikul tuli emme mu uksetaha kell 8 ja oli niii ähmis et ma tahan juba teisel koolipäeval sisse magada... ei ei ... mul oli ilusti äratus 15 min enne 9 helisema pandud. Eks ma pidin siis ärkama. ( muideks eile olin ma niii väsinud et läksim magama mingi pool 11 äkki juba ). Kella 9'ks statal ollles oli meid siis klassi esindamas : 2-3 tüdrukut ja mingi 5 poissi. WOHOO :D hiljem tiksusid osad veeel kohale :) te olete niii tublid ( muide Rooste kallistas mind ja ütles et ma olen nii tubli et kõik alad ilusti ära tegin :D ). Esimene ala oli meil siis köievedu...ma nagu siiamaani ei saa täpselt aru millal see algas, sest ma pläkutasin Makega kuni see köis liikuma hakkas... jube häiriv on segamine , kui soovid kellegiga rääkida. Niiet köievedu oli mingi pisikene hetk. Peale seda oli see , mis iganes see on , üle staadioni muru uisutamine :D Läks hästi, ei ütle mittte midagi halba selle kohta :) Enne muidugi sai seal statal kepseldud ja ma ei tea mis juttu kokku räägitud. Peale seda tuli mu isiklikult lemmik ala , Naela pakku tagumine.... kerge või mis ? no ega ikka ei olnud küll. mul võttis tükk aega, enne kui reeglitest aru sain. Ma loodan et sellest ettevõtmisest ei kuule kunagi mu vanaisa... tal oleks ikka tohutult häbi. Ise veel maa laps ja ei saaa naelale pihta.
( mõni kord läks ikka päris hästi ) Agaaa võitsime, :) PRAKTILINE SIISKI JU ! :D peale seda huiasime niisama veidi ringi ja siis tulin koju... teised tšikid jäid autokooli ( MUL ON TÕSISELT NIII KAHJU ET MA EI TULE, JA ET MEIL MAKEGA JÄÄVAD KÕIK AVARIID KOOOS LINNAS TEGEMATA ! ... :( .. ja ma isegi ei tea miks ma ei pannud ennast kirja,.... vb sellepärast et kartsin POOLE VIIENI koolis passimist peale 2 kehalise tundi :D ) Ja pealegi kui kõigil on load käes siis mis mul neist enam ! :D

Rohkem nagu polegi vist midagi siin..
aa unustasin siiski enda õpikud.
üleskutse: palun helistage mulle esmaspäeva hommikul ja tuletage meelde et m kirjanduse õpiku
kooli viiks ja ennast ka kohale veaks !
mu emmmme on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ilus :) ( ärge ta pluuusi vaadake .... see on minu garderoobist :D )