If i die young bury me in satin
lay me down on a bed on a bed of roses
sink me in the river at dawn
send me away with the words of a love song
...
Lord make me a rainbow,
I'll shine down on my mother
She'll know I'm safe with you when she stands under my colors, oh and
Life ain't always what you think it ought to be, no
Ain't even grey, but she buries her baby
...
The Band Perry- If I die young
Peaks vist ükskordki hakkama hindama asju, mis mul juba olemas on. Sama käib kallite inimeste kohta.
Ma saan kõikidest oma vigadest aru, aga jube raske on ennast muuta sellistel teemadel. Igapäev tahaks ikka rohkem ja uuemaid asju....unustades ära, et mulle on KÕIK vajalik ostetud-minu soovid on ikka enamuses täidetud ja kõik mu tujud on ära kannatatud.
Kahju hakkab oma vanematest.......nad vääriksid ju palju paremat :)
Ja nagu ma eelmise õppeaasta lõpus lubasin hakkan ma nüüd korralikult koolis käima ja õppima. Ei saa ju öelda et ma olen seda igaaasta lubanud ja ennast alt vedanud- ei ei .... 8. klassis võtsin end kokku, tegin , olin... ja LÄKSIN ( no enam paremat unistuse täitumist mina ei tea, et oleks. )
Selle aasta lõpuks ei ole erilisi lubadusi.... see aasta peaks minema ikka eriti kiiresti. Loodan kõik vaheajad Rootsis veeta ja eks vaatab mis järgmine suvi saab ( plaanid on iseenesest juba ju olemas ja paigas. ) Vihje : Eiffel. :D
Tahaks muidugi Hispaaniasse minna koos emaga järgmise aasta märtsis võinii.. eks paistab.
Ja ei saa unustada Saksamaal toimuvat lauamängu messi, MIS JÄÄB MINUJAOKS ÄRA ! ( olgugi et olen seda juba oodanud kergelt aasta aega ... ) Ega vist eriti polegi kohti kuhu tahaks jõuda see õppeaasta. ( NORRA MUIDUGI .. aga sinna nii kui nii. )
Raamatu soovitus : "Vastikud inimesed" Jay Carter
Olles selle läbi lugenud on üllatav, kuidas ikka inimesed suudavad olla nii õelad. märksõna: ALAHINDAMINE !
PS ! ( hjahaha , sellega tuleb autod2 meelde )
PS!!
PS!!!!!!PS !!!! PS !!!!! MSN on niiiiiiiiiiii haigelt lahe leiutis.
PS !! MA TAHAKS VEELKORD AUTOD 2 VAATAMA MINNA, AVALDAGE ARVAMUST ..... millal dvd välja ilmub ? milllal ma saaaaks veel mõne Matu enda elusuuurde kogusse ..... :D:D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar