Niii, meie külakeses on vargad. Ja see on nagu tõsiselt jube. Et kui nad juhuslikult seda peaksid lugema siis teadke, et mina ja Gerli näitame teile veel...... tõsiselt. Me lööme Teie näod ülesse.....
Vähemasti pole vargad nii õudsad kui need rebased. oii issand, mul on siiralt kahju Meie naabritest kes pidid täna õhtu kell 10 kuulma kahte tüdrukut kisamas aias " rebane, rebanee.. appi see oli rebaneee...... " iseenesest oleme mõelmad elus veel....
aga jah.....
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar