pühapäev, 4. september 2011

Ole sa õnnistatud MAIBEL !!!!!!!!!



Sa oled lihtsalt kõige kõige parem siiin ilmapääääl :D
No igaljuhul , ma ossin niii palju asju täna et kuku või pikali, nendest lahedamad... ma esitlen ka siin ära. Õhtul. ( tõin oma digika koju, LÕPUKS :D ) märksõna: MATUU !!!!!!!

...
pean minema aitama ema aias... WOHOO :D:D:D lähen sinna oma uhiuuuueee PUNASE tantsukleidikesega ^^,

ma ausõna pole olnud nii rahul juba ammmu... :D

.......................

okey, nii

Ma palun endale personaalset joogatreenerit. Ma tõesti arvan et see on ainuke asi mis mind hetkel maha rahustaks.
MU DIGIKA JUHE ON KADUNUD.... vähe sellest, mul on kõik USB juhtmed kadunud....oeh..


võiks maharahuneda...mmmmmm.......
teed sooviks....


kuri-muri Rebecca


.. ja järg number 3 :D

ma sain selle juhtme,,,,, kõrvalttoast. ..... huvitav küll.. :D


ma ei viitsi eriti enda riietest siia pilte toppida... küll koolis näete. :D
aga jah, see Matu mis siin ülal on, hakkab mind hommikuti äratama ( kuii ma kella õigeks panen... ) ja kui ma sissemagan, SÜÜDISTAGE MATUT !!!!



õnnnnnnelik Becka


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar