pühapäev, 11. september 2011

She's only 18




Eilsest siis veidi ( kuna olin nii väsinud ei jõudnud eile kirjutada.... ) Ja siin kohapeal oleks ilus vabandada tüdrukute ees kelle ma jätsin ilma Jungle speed'ita. :( Mul on tõesti kahju.

Igaljuhul ärkasin kell 10:30. Pesus käidud- söödud läks aeg kuidagi eriti kiiresti. Sain tuttavaga linna ja siis pool kaks Maibeliga Solarises kokku. Hakkasime siis sammuma ökomässu poole. Kuna oli just olnud hull padukas siis nagu eriti inimesi seal ei olnud ja kõik oli läbimärg. Sellest vaatamata suutsin ma endale soetada nii mõndagi. (ülal on näha minu kahte uuut sõpra. :) )
Aga iseenesest leidsime seal ka ühe huvitava Boxi kus müüdi kasest valmistatud esemeid ja vöösid. Ma siiski arvan et nad on liiga rasked ja kindlasti palju raskemad kui minu mantel. Hakates ära suunduma leidsin endale veel kaks pluusi. ( vähemasti midagigi )
Enne baltat käisime veel ära kalamaja kohvikus Boheem, no tõesti soovitan seda kõigile ! SUPPER hea... see on olnud koguaeg niii hea ja teenindus on nii mõnus. Õhkkond on niii ilus ja toit on nii hea. Istusime seal mingi tunnike ( veidi vähem ) sõime oma toidud ja jõime oma joogid ära ning suundusime teartisse. Seal olles saime kinnituse et saame alles tund aega enne etendust piletid osta. Läksime siis Solarisse tagasi ja istusime Komeedis. Oii kui head kooogid seal on (: Ja seal tuli meil igavesti vahva idee rajada "ÖÖ koi" kohvik / söögikoht... küll me selle kunagi ära teeme. Peale seda läksime uuesti prooovima, et äkki nüüd saab piletid. Olles seal kassas ja küsides 2 piletit esiritta ei tahetud meile alguses neid müüa........ KUNAAAA ( ausõna sellist vastust poleks mina osanud unes ka näha.... ) ta väitis et me ei vaata etendust siis enam , vaid ilusaid orkestri poisse. ... MIS OLI IGATI TÕENE ! :D
Etendus ise oli tore ja naljakas. Mulle ja Maibelile ikka väga meeldis ja meil sai ikka nii palju nalja iga sekund seal et hoia ja keela.....
Koju jõudes olin nii väsinud et läksin lihtsalt magama suht kohe.

Täna koristan tuba , loen raamatut ja teen koolitükke.
Olen tubli, JAAA ! :)

Becks !

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar