See on kõikide kurbade filmide top1.Ma pole oma vähese elu jooksul mitte kunagi nii palju nutnud kui just nüüd.
Algas ju see film üsna ilusalt, veidi tuhkatriinu loo moodi või nii. Hiljem läks asi veidi karmiks, aga sellist lõppu poleks mina osanud kohe kindlasti mitte ette näha.....
Ma ei ole kindel kas selliseid asju juhtub ka päris elus ( no muidugi haigused on olemas jne. ) aga et see kõik kokku nii läheb.... vaevalt.
Iseenesest kui filmi hakkasin vaatama ei vaadanud ma enne treilerit ( no 20 sekundit algusest.. aga see oli ka kõik )....
MA SOOVITAN SEDA KÕIGILE !
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar