reede, 2. september 2011

Kõik 11 B klassi tüdrukud !

Mul on siiiras meel Teile teatada, et kool on alganud. Oleme juba 11 klass- ehk siis peaks käituma vist ka vastavalt. ( vaealt.... ). Mäletan kui olin mingi 5 klassis ja vaatasin gümnaasiumi õpilasi suu lahti .... et nad on niiii suuured ja niiii targad ja tohivad kalkulaatorit mata tunnis kasutada. Noh...nüüd oleme ise seal maal ja oleme NIIII suuured ja NIII targad ja tohime isegi kalkulaatorit kontrolltööde ajal kasutada. Ma ei tea, kas sellist ideaal gümnaasiumi klassi on veel kuskil siin ilmas.
Siia siis üritan kirjutada enda supper klassist ja meie igapäevastest tegemistest ja veel mingit .. :)
Eile oli meil tegelikult 1 kooli päev. 1 September ja puha..... uued õpetajad / vanad vahetusid omavahel...... Mina olen rahul. Saan vene keele selgeks. Ma ausõna ei jõua ära ooodata. ( aaaa, PS ! otsige mulle inimene, kes oskaks mulle rootsi keelt õpetada ). See aasta saame siis soome keele alused teada ja ärme unusta ORGAANILIST KEEMIAT [minu lemmik buddy ] ja muidugi ülejäänud tunnid.

Täna , Spordipäeval..... no ma naersin südamest , pisarad jooksid silmadest nagu seal ... suuurel asjal ameeerikas ( arvake ära mis see on :D ).
Hommikul tuli emme mu uksetaha kell 8 ja oli niii ähmis et ma tahan juba teisel koolipäeval sisse magada... ei ei ... mul oli ilusti äratus 15 min enne 9 helisema pandud. Eks ma pidin siis ärkama. ( muideks eile olin ma niii väsinud et läksim magama mingi pool 11 äkki juba ). Kella 9'ks statal ollles oli meid siis klassi esindamas : 2-3 tüdrukut ja mingi 5 poissi. WOHOO :D hiljem tiksusid osad veeel kohale :) te olete niii tublid ( muide Rooste kallistas mind ja ütles et ma olen nii tubli et kõik alad ilusti ära tegin :D ). Esimene ala oli meil siis köievedu...ma nagu siiamaani ei saa täpselt aru millal see algas, sest ma pläkutasin Makega kuni see köis liikuma hakkas... jube häiriv on segamine , kui soovid kellegiga rääkida. Niiet köievedu oli mingi pisikene hetk. Peale seda oli see , mis iganes see on , üle staadioni muru uisutamine :D Läks hästi, ei ütle mittte midagi halba selle kohta :) Enne muidugi sai seal statal kepseldud ja ma ei tea mis juttu kokku räägitud. Peale seda tuli mu isiklikult lemmik ala , Naela pakku tagumine.... kerge või mis ? no ega ikka ei olnud küll. mul võttis tükk aega, enne kui reeglitest aru sain. Ma loodan et sellest ettevõtmisest ei kuule kunagi mu vanaisa... tal oleks ikka tohutult häbi. Ise veel maa laps ja ei saaa naelale pihta.
( mõni kord läks ikka päris hästi ) Agaaa võitsime, :) PRAKTILINE SIISKI JU ! :D peale seda huiasime niisama veidi ringi ja siis tulin koju... teised tšikid jäid autokooli ( MUL ON TÕSISELT NIII KAHJU ET MA EI TULE, JA ET MEIL MAKEGA JÄÄVAD KÕIK AVARIID KOOOS LINNAS TEGEMATA ! ... :( .. ja ma isegi ei tea miks ma ei pannud ennast kirja,.... vb sellepärast et kartsin POOLE VIIENI koolis passimist peale 2 kehalise tundi :D ) Ja pealegi kui kõigil on load käes siis mis mul neist enam ! :D

Rohkem nagu polegi vist midagi siin..
aa unustasin siiski enda õpikud.
üleskutse: palun helistage mulle esmaspäeva hommikul ja tuletage meelde et m kirjanduse õpiku
kooli viiks ja ennast ka kohale veaks !
mu emmmme on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ilus :) ( ärge ta pluuusi vaadake .... see on minu garderoobist :D )


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar