neljapäev, 8. september 2011

ja edasi....


Tänasepäeva tujuga jube hästi klappiv pilt (:
Koolis oli täna tõesti mõttetu päev. Kõigil oli paha tuju ja kui nad lõpuks oma tuju tagasi said siis minul ei olnud enam mingit tahtmist eriti kellegiga suhelda.
Täna olid kaks kõige kiftimat tundi Inglise keel ja Soome keel ( keeled on väikese tähega, tean. ) igaljuhul mõlemis tunnis oli minu kõrval Eva, kes on nii maru-maru lahe, tore, ilus ja kift :) Ja temaga lähevad üldse kõik tunnid kuidagi eriti kiiresti. Homme on matemaatika, milles loodan midagi uut ka õppida.
Igaljuhul sai täna uuritud ja vaadatud Rootsi ülikoolide kohta ja värkki. No issaandddaaajumaaal. Pms see töö, mis ma teha tahan ei nõua ülikooli haridust, aga samas oleks ju jube hea kui see olemas oleks. Muidugi on võimalus üks aasta peale gümnat minna rootsi tööle ja siis eestisse tagasi tulla ja siia ülikooli minna...... ja pealegi see ülikooli aeg ei ole midagi nii kaugel, tuleb juba varakult mõelda.
Uurisin juhilubade kohta.... pms eesti omasid ei saa kasutada seal, kui oled nagu "püsielanik" rootsis. Niisama ju külla lähed siis saab.... aga muidu mitte.
Septembri lõpus ostan enda piletid ära Rootsi. Leidsin mingi jubehea pakkumise. Ma ei jõua ära oodata. Eelmine kord tulles leidsin ma lennujaama poodidest niiiiiiiii kifte särke, mis ma seekord lihtsalt pean ära ostma, ( siis ma ei viitsinud raha ära vahetada ja eriti ei raatsinud ka... :D).
Ega nagu erilisi plaane polegi selleks korraks seal.......arvatavasti ainuke plaan on minna pastat sööma ja jelly beanse osta palju-palju. Ja tüdrukutele muidugi tupsu kaaa ikka :D Ilma vist ei saa tulla tagasi rootsist.

RRRRebecca.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar