pühapäev, 25. september 2011

Naljakas...

....kuidas on esimesed postitused välja kukkunud. Kõik on nii põhjalikud ja värkki, aga nüüd viimased kuidagi pinnapealsed. See vb tuleneb minu pinnapealsest suhtumisest midagi meelde jätta. Või siis sellest et ükskord oma elus mul lihtsalt tõesti ei ole aega millegiga niiiiiiiiiiiii mõttetuga tegeleda koguag ( aga mulle meeldib see mõttetud ) .
Täna on juba pühapäev ja mul vaja kõik ära õppida+ jõmm + midagi olulist veel teha.

Nüüd see nädal mis tuleb, on Maibel taggassiiiii Eestis :) jeii. :) Ja nüüd väike pakkumine talle jälle : 6. oktoober..... CAAAARMEEEEEN. kell 7 :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar