teisipäev, 6. september 2011
Soki-Teisipäev
1.Inglise keel
mm, lõbus, tore... huvitav. Mulle meeldis ja nagu ma aru sain meeldis ka teistele.
2.Majandus
igav üsna. Pidime mingit maakera joonistama...masendavad teemad on seal ikka.
3.Geograafia
No mul ei olnud kindaltsi nii põnev Mammuga kui oli Makel, Nooral, Evely'l ja poistel seal taga.... aga noh, elasime üle ja täitsime Tv veidi (: Üsna esimene geo tund terves mu elus, kus ma ka midagi kaasa teen.
4.Informaatika
Meil on juba uus asendus õpetaja. Üsna normaalne paistab. Riin alustas meie tutvust nii, " Ah , selline tädi või. " ... jah, oli küll SELLINE tädi :D
5.Teksti õpetus
HAHAHAHHAHAHAHHAHAHHA, tagapink on järgmine: Evely, Make, Mina, Riin..... Riin muidugi alustas tundi kerge solvumisega, aga tõesti, see ei olnud halvaga mõeldud.. ja pealegi see oli nii jube naljakas :D Pärast seda itsitamist anti meile töö ülesanne. Kirjutada A4 5 kirjandiks vajaminevat ettepanekut. NOOO ma ei saa aru kuidas Veix saab olla meiega nagu Püha Rahu isiklikult. Aga see on väga mõistav ja muidugi hea, näitab et ta on ka inimene. No igaljuhul seal me siis naersime, kõik neljakesi kooos tagapingis. Andsin Makele suveniiri oma käevõrust, see oli "võti mu südamesse". aaa, üks naljakas asi oli veel ... kui make Riinu markeriga seal susserdas ja see ots sealt ära tuli... :D:D Ja siis kui me pidime endale vuntsid joonistama ja rooste tundi minema :D lol lol lol. :D ja no ei saa unustada kuidas Make mulle peale kingi saamist ütles et "oii kallistame " ja mina suure ähmiga unustasin ära et tunnis olen ja hakkasin teda kallistama... ilmselgelt Makel ei olnud meelest ära läinud tunnis käitumise reeglid. niiet jäin see HETK kallist ilma :( niu niu...
6-7. KEHALINE
No eks me siis peale söögivahetundi ( kus oli meil lauas oma enda surnu-meikar ) hakkas keka.... riided ära vahetatud olid kõik tüdrukud Soki-Teisipäeva pool ( see tähendab et ei mingeid jalanõusid ) . Mulle see mõte ei meeldinud ja otsustasin panna ikka jalavarjud jalga. Enne rivistumist uimerdasime nagu uimased kärbsed seal saalis ringi vingusime ja kräunusime. ja kui oli aeg rivistuda sai Rebecca kiita et tal olid AINUKESENA jalavarjud. ( NO DAAAAH (I) ) teised kobisid vingudes gardekasse ( mul ei tule see tartu murdes sõna meelde ) ja panid endale ka tossud jalga. Vihma sadas, niiet pidime tunni saalis tegema. Sörkisime siis 8 ringi ümber maailma... jube kiiiresti läks. ( ma tõesti arvan et ma oleks kõndides kiiremini saanud ) ja peale seda hakkasid mingid imelikud harjutused... millest ma parem vaikin... sest see ei kannata trükimusta. Rooste moto : "MIDA ROHKEM SEDA UHKEM ! " peale esimest tundi oli meil väike klassijuhataja tund... ma isegi nagu ei mäleta mis me seal rääkisime, mingitest puudumistest ja vanematele helistamisest. Igaljuhul kokkuvõte sellest klassijuhataja tunnist on järgmine: Õpetajal on VIST siiski elu.... pole päris kindel. Seda uuringut jätkavad "OÜ ex 1 OB klassi spioonitarid"
Siis läksime ülesse saali.. kus me väänlesime maas. NO MA EI OLE NIIII PAINDLIK NAGU TEMA PALUN ANDKE MULLE ANDEKS. see lihtsalt ei ole reaalne kuidas meie klassijuhataja võib painduda..... masendav. Samut palus Make klassijuhatajakesel toenglamangus seista ja küsimuse peale, et kas me kätekõverdusi ei TEEGI VÕI!? :D sai ta väga jahmunud näo ja vastuseks, et AHHHAAA, teeme küll :D ja kui Make palus ruttu öelda, et kui plaju sõjaväes tehakse, siis ei saanud meie emand aru, et NO KUST KÜLL TEMA PEAKS SEDA TEADMA ja kui Margret siis lahkelt meelde tuletas, et Jassi oli ju kevadtormil...vastas õpetaja, et AGA TA SAI JUBA SEALT VÄLJA!!! :D Minul lõi aga pirn peas põlema ja küsisin, et kas poja elu teda üldse ei huvita...tunnistas ta üles, et JAH, TEMA KA EI TEA :D Make muidugi lohutas, et ahah, see on juab teine asi, kui teile sellest ei räägita ja Make küsimuse peale, et kas Jassi saadeti reservi...tuli sealt ikka eriliselt õel ja seletamtu pilk. Kogu Jassi-teema peale soovitasin mina aga õpetajal poeg tundi kaasa võtta ja meile ema-poja akrobaatika-toenglamangu etteastet teha.Sealt tunnist saime selgeks, et meie 12. klassi lõpupilt tuleb maailma kõige lahedam kuna me saame meie ette spagaadis klassijuhataja ( kleidiga ) .
Ja siiis ...... ongi vist kõik ..... ma ei suuda hetkel midagi kirjutada.... homseks vist midagi õppida pole. ekool ei tööta. lapsed on paanikas.
Lilleke rohus !
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar