nüüd kus emotsioonid on laes on jube vahva siia midagi kirjutada.
Ma isegi ei püstita küsimust, et miks inimesed kellest hoolid suudavad oma sõnadega juba ainuüksi nii palju sulle haiget teha, et see on jube. Kas nad üldse väärivad midagi ? Andes kõik .... reaalselt kõik endast ja mitte oodates midagi tagasi saada........ saad sa ju lõpuks ikka tagasi midagi halba. Oleks ainult nii, et suudaksin pühenduda inimestele, kes on seda väärt.... inimestele kes saavad aru minust, mõistavad ja hoolivad... aga ei , mina põikpäine neiu otsustan ikka ju kõikide nende nn "halbade" inimeste kasuks. Ühest küljest võib ju arvata et põhjus on sellest, et üritan neid muuta.....kellegiks kes nad ei ole. arghhhhhh... no kuradi närvi lihtsalt ajab.
aga jah ... asi mida ma teha saan on ennast muuta. Veidikenegi tugevamaks ja öelda ära inimestele, kellele tuleks ära öelda.
Ma ei taha ju kellegile midagi halba, tahan ainult head..... aga välja kukub väga lollisti.
Ja see kõik oli kogu õhtu negatiivne külg.....
AGAAAAA siin tänases päevas oli niii palju positiiivset.. sellele mõeldes juba tuleb lihtsalt naeratus näole ja tunnen kuidas südames läheb kergemaks.
ma lähen lennutan end nüüd voodisse oma positiivsete mõtetega ja jään lootma, et homme kui ma ärkan suudan olla üle inimestest kes on õnnelikumad ilma minu prääksumise ja vingumiseta.
Ja nv on tulemas...... saab jälle patareisid laadida vanalinnas ja lihtsalt unustada kogu see s*tt.
TsaukiTsauki mu kallid sõbrad ja sõbrannad. Kui te mind välja kannatate siis te olete ikka ühed igati tugevad inimesed !! :D xoxoxoxoxoxoxox, musi musi musi , kalli kalli kalli.
ja kõigile teistele,.. laske end õhku,, seal on armastust, mis on sobilik teile ! :P
Just the way I am.....
reede, 27. aprill 2012
laupäev, 14. aprill 2012
reede, 13. aprill 2012
reedeeee

eks mulle tuli ju 2 serkundit tagasi meelde et pan täna matat minema tegema :O
ilusat reedet kõigile , olgem mõistlikud!
AJAAA peaaaegu unustasin, ma nägin eile kedagi niii amsat mulle. Meil läks kaks minutit aega et kokkuleppida oma augusti plaanides :P Ma ei jõua ära oodata ! :)
Bex.
neljapäev, 12. aprill 2012
sussssiddd

... mina siis marsin hommikul uhkelt kooli ja koolis olles mis asja ma avastan... SUSSID JÄID KOJU !?!?!??! :O
no eks siis oli tagasi minek.. hilinesin muidugi ilusti pärast esimesse tundi. Direktor võttis kooli ukse peal mind kenasti vastu ja värkki.. oeh jah .
Kooli päeva suutsin kuidagi üle elada.... koju tulles olin veidi netis ja siis läksin linna. Rääkisin Letyga veidi juttu. Inglismaast ja värkki. Sain veidi rohkem meie kauni liverpooli kohta teada ja üldse kõigest sai räägitud :)
hommmeee tuleb veel üle elada ja siis on kõik. the end of this freaking week. :)
Üks pisike postitus enne kooli

See pilt on täiuslik hommikuse tee kõrvale.
mitte et ma oleks juba valmis kooli minema, ei, asjad on laiali ja mul on ikka tudukad seljas. küll jõab .. küll jõuab . Täna on eriti tore päev .... ( see oli sarkasm , kui keegi aru ei saanud ) . aga eks paistab. Tüdrukud on koolis ja loodan et nad teevad päeva rõõmsaks :)
Teie siiras Beks.
kolmapäev, 11. aprill 2012
külm on.
Jah,jah jah jah.
Ja ikka mina ei suuda olla piisavalt järjepidev ja kinnipidada oma uutest tõeskspidamistest. Ega seda oligi ju arvata...... märk nõrkusest :O
Ja ikka mina ei suuda olla piisavalt järjepidev ja kinnipidada oma uutest tõeskspidamistest. Ega seda oligi ju arvata...... märk nõrkusest :O
teisipäev, 10. aprill 2012
Üle pika aja midagi siis siia...

tuulasin veidi arvutis ringi ...



See tuli nagu ikka TÄIEGA lennates kohale.

ja ja ja .
Ma ei taha ja ei jõua enam koolis käia . Ma olen väsinud ja tüdinenud. Mul oleks vaja kuskilt energiat ammutada... aga .... ma ei tea ühtegi energiaallikat, mis mulle praegu sobiks.
nii palju juhtub igapäev, et ma ei oskagi siia midagi kirjutada... imelik oleks ka veidi igapäev siin halada. Tahaks lihtsalt kuidagi aidata neid inimesi kõiki... aga ma ei saa ju. Mul oleks endal abi vaja vist :/
enivei
Elu läheb edasi ja koolist ma nüüd ka ära ei tule. Inimesed, kes mulle on toeks olnud ... loodan et jäävad mu kõrvale veel edaspidigi ja üldse... tuleb naeratada ja kõik halb seljataha jätta.
beku .
laupäev, 7. aprill 2012
babah
Siin sees on siis 20 asja mis mulle minu AIII riiini juures meeldib
ja tõesti, kui keegi leiab... andke teada :/
reede, 6. aprill 2012
*****
kurat kurat kurat .
sõbrannad .. oiii kui head !!!
ega siis järjekordselt ei ole kedagi muud süüdistada kui ise ennast.
Muidugi olge ainult olemas siis kui teil vaja on kuskile jääda. Aga kui mul teid vaja on..... mm, ilusat pidu teile !
babbabahhhhh !
bex.
sõbrannad .. oiii kui head !!!
ega siis järjekordselt ei ole kedagi muud süüdistada kui ise ennast.
Muidugi olge ainult olemas siis kui teil vaja on kuskile jääda. Aga kui mul teid vaja on..... mm, ilusat pidu teile !
babbabahhhhh !
bex.
neljapäev, 5. aprill 2012
JACKKKKK !
JACK JACK JACKKK ....
oooo kalllis jackk...... MIKS !!! :'(
enivei.
JACKKKKKK!!!!
Bex.
aa. titanicut käisin vaatamas.....
oooo kalllis jackk...... MIKS !!! :'(
enivei.
JACKKKKKK!!!!
Bex.
aa. titanicut käisin vaatamas.....
kolmapäev, 4. aprill 2012
Oooooo neiud

mul siin kodus kammib juba niii kergelt ära :(

tsauka Igor :D:D:D
...kes taham minuga terve 150 asja listi läbi teha ? :D PALUN PALUN PALUNNNN !!! ( ma võin lubada teile et see oleks lõbus )
Tänase päeva lubadust : TEEN TOA KORDA JA ....
JAAAAAAA..... ( ikka veel mõtlen mida peaks veel lubama kuna esimene lubadus mis sai just antud on nii kuradi suur :D ) .... jjaaaaaaaaa Vaaatan täna veel jalkat. :D:D :D:D::D:D
tsauki tsaukiii aaa ma ei tohi unustada : XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX ( ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ; YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY )
Tellimine:
Postitused (Atom)