
tuulasin veidi arvutis ringi ...



See tuli nagu ikka TÄIEGA lennates kohale.

ja ja ja .
Ma ei taha ja ei jõua enam koolis käia . Ma olen väsinud ja tüdinenud. Mul oleks vaja kuskilt energiat ammutada... aga .... ma ei tea ühtegi energiaallikat, mis mulle praegu sobiks.
nii palju juhtub igapäev, et ma ei oskagi siia midagi kirjutada... imelik oleks ka veidi igapäev siin halada. Tahaks lihtsalt kuidagi aidata neid inimesi kõiki... aga ma ei saa ju. Mul oleks endal abi vaja vist :/
enivei
Elu läheb edasi ja koolist ma nüüd ka ära ei tule. Inimesed, kes mulle on toeks olnud ... loodan et jäävad mu kõrvale veel edaspidigi ja üldse... tuleb naeratada ja kõik halb seljataha jätta.
beku .
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar