
... mina siis marsin hommikul uhkelt kooli ja koolis olles mis asja ma avastan... SUSSID JÄID KOJU !?!?!??! :O
no eks siis oli tagasi minek.. hilinesin muidugi ilusti pärast esimesse tundi. Direktor võttis kooli ukse peal mind kenasti vastu ja värkki.. oeh jah .
Kooli päeva suutsin kuidagi üle elada.... koju tulles olin veidi netis ja siis läksin linna. Rääkisin Letyga veidi juttu. Inglismaast ja värkki. Sain veidi rohkem meie kauni liverpooli kohta teada ja üldse kõigest sai räägitud :)
hommmeee tuleb veel üle elada ja siis on kõik. the end of this freaking week. :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar