.... õppetund number 100000 : ära usalda kedagi !!!!!
Inimeste sõnadel puudub tänapäeval tähendust .... ma olen pettunud, kuri. paha paha.
aga eks vist ilma on parem (: lalalala.
Aaasta küsimus , kas teha otsuseid selle järgi mis ütleb süda... või selle järgi mida ütleb mõistus ... minul need kaks asja omavahel ei saa üldse läbi .. :(
bex.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar