pühapäev, 1. aprill 2012

.... õppetund number 100000 : ära usalda kedagi !!!!!
Inimeste sõnadel puudub tänapäeval tähendust .... ma olen pettunud, kuri. paha paha.


aga eks vist ilma on parem (: lalalala.


Aaasta küsimus , kas teha otsuseid selle järgi mis ütleb süda... või selle järgi mida ütleb mõistus ... minul need kaks asja omavahel ei saa üldse läbi .. :(

bex.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar