Just the way I am.....
laupäev, 31. märts 2012
if tomorrow never comes...
See on siis nüüdseks läbi. Oleme meie kalli Pireti ära saatnud. Aga meie südamess jääb ta alatiseks.
...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar