Eriti sõbralik MINA vist.... :D:D:DTsauki Tsauki Tsauki !
Ma siin niisama istun mingi elusuuruses koguses kodusetööga.... mitte et ma arvaks et ma midagi ära teen... aga idee on ju hea :)
Koolis oli päris huvitav.......
käisin täna isegi keemia tunnis.... siinkohal tahaks tänada oma nii väga kallist klassivenda Steni, kes ikka mind tundi vedas ja siis seal minug istus ja ... konspekteeris. Minul sai tunni jooksul terve 3 vihikulehte pilte .... :D
Ja siis muidugi PS Stroika laul..... see niisama kummitab mind.
Käisime tegemas Matemaatika tööd.... huhh,, jään parimat lootma. :)
peale kooli nagu ikka .. jäin magama. Ainult selle vahega et täna see ei pidanud nii minema. Mul oli plaan olla tubli ja õppida.. ja siis vara magama minna. HUIAMUIA :S. No jah, nüüd ma siis istungi enda õpikute otsas.. mõnna.
tsauki pauki, olge musid.
Ja MAKEEE... ära unustaaaa.... sa oled nii armas ja sa ära kunagi tunne et sa pead midagi tegema :) , sa tead millest ma räägin küll ;)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar