pühapäev, 18. märts 2012
Kid Cudi - Erase Me ft. Kanye West
Sellega tulevad nii head mälestused meelde. Ja kui susanna poleks selline jobu siis ta tuleks täna minu juurde ja me jätkaks seda mis meil jäi eile pooleli. Aga eks ma saan üksi ka hakkama :P
Tahtsin täna jõusaali minna.... kõik oli nagu üliiiii okeiiii kuni selle hetkeni, et ma jäin magama :( Ma loodan et mu kallike andestab mulle, EKSOLE ?!?!?! :D Ei ole ju minu süü et ma nii uimane olen...
nüüd ma ainult soovin minna poodi ja osta salatit. mnjom mnjom .
Ahjaa, üleskutse kõikidele tüdrukutele...... tulge mulle külla ! ^^
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar