http://youtu.be/Y4MnpzG5Sqc
leidke palun oma väärtuslikust ajast pool tundi ja vaadake seda. Äkki hakkate ka mõtlema.
Palun kallis aeg, mine kiiremini. Tõesti ei jõua ära oodata millal gümnaasium läbi on.... saaks lõpuks teha seda mida MINA tahan.
Bex, beku , beka, misiganes.... REBECCA !
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar