neljapäev, 22. märts 2012


täiega tahaks kommi... ppooool tundi on aega kuni pood kinnni pannakse :D


Niii ilus (: lallalalala


ja oi kui hea laulu ma ledsin....
Video games- lenda del rey

It's you, it's you, it's all for you
Everything I do, I tell you all the time
Heaven is a place on earth with you
Tell me all the things you want to do

*********************************************

Ma ei taha tõde...... see on kibedam kui viin.

Kuidas saavad inimesed nii kahepalgelised olla. Üks hetk on ta su parib sõber. Järgmine hetk võõras, kes ei taha sind tundagi.

Nii vahva et mõni võõras inimene suudab tuju nii heaks teha..... öeldes lihtsaid asju, milleks teistel...ehk sõpradel kes sind ümbritsevad, oma argielu kõrvalt aega ei ole. Tekib küsimus, kas on üldse vaja tutvuda. Miks mitte jääda võõraks ? See on ju nii müstiline ja ..... purunematut. Sest on ju ilmselge et ei saa teha katki midagi, mida ei ole.

bex.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar