esmaspäev, 12. märts 2012

Margret-Erika Triik .. see on sinule

OIII mul on nii fucking lahe klassiõde. Musi musi musi musi musi musi .... oxxx oxxx .
Sinuga me veel teeme siin Sakus nii mõndagi. Minu tibulinnu oled :)
Sa lihtalt oskad mu tuju nii heaks teha. Päike äike... meie lähme Selveri katusele pizzat sööma. Ja homme teeme selle matemaatika töö ära..... sest meie oleme bossid... ja wat da faaaaaakkk....

Forever koos ! :)
kurat, ma ei leia ühtegi normaalset pilti .. aga ma luban et homme teeme ühe... uhm ma ei tea, Veixi tunni ajal vist vast.. äkki saame rohelise seene lambi ka pildile jäädvustada...

Okei.. midagi veel sulle öelda... kindlasti on... uhm , SA OLED NII NUNNU , ARMAS ja
üleüldse

MA ARMASTAN SIND !!! ( võid nüüd magama minna... ma luban et ma homme tulen kooli. )

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar