
Kahju, et maailmas on nii palju kurjust. Eriti veel Eestis. Me oleme ju nii väike riik...me peaks kõik kokku hoidma. Aga siiski leidub inimesi, keda isegi ei saa inimesteks nimetada. Miks oli vaja seda teha.... see tüdruk oli ju nii noor, väike laps alles..... tal pidi olema kõik veel ees.
Õudne mõelda, millist valu peab selle tüdruku ema taluma......on ju kõikide seaduste vastane, et ema matab oma lapse. See peab olema vastupidi.....
Siin kohal saab ka näha kui habras on meie elu. Kunagi ei tea, millal see lõppeb. Võime ju üritada olla ettevaatlikud ja vältida erinevaid ohtlike olukordi .... aga siiski...
Lihtsalt tohutult kurb.
rip.
olen sinuga totaalselt nõus... :S
VastaKustuta