neljapäev, 15. märts 2012

Lalalala.... Käes on vaheaeg

Palun tõesti !!!! :D


Niiiiiiiii mõnna päev oli täna. Mul on kõige armsam klass üldse. Kõik on nii toredad.... .teevad mu iga päeva niiii rõõmsaks. Okei, vahest ajavad nad mingit kelbast.... aga siiski :D üldiselt on kõik tore :P

See laupäev on kirbukas. Saab veidi shopata äkki. :)

Aiiii täna sai 3 nalja......
1) Minu nunnu Riin kutsus tuletõrje asemel kiirabi kohale.
2) Kes see oli ? Isa oli.
3) 89 muutus Eva jaoks 88'ks :D:D:D

Tahaks juba suve. Tahn minna välja ilma et ma peaks endale mingi kümme kihti riideid selga ajama. Tahaks minna randa ja olla seal terve päev ja järgmine päev viriseda et ma olen niii punane ja kõik kohad on niii valusad. Tahan reisida. Tahan saada lõpuks 18. ... nii palju asju tahan :)

Enne suve tahaks kähku Soomes ära käia. Nagu ... eelmine Soome reis oli. See oli lihtsalt parim. olgugi et mõlemal vaid natukene raha taskus... tulime me niii hästi toime. Meil oli ju oma hütt... :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar