pühapäev, 11. märts 2012

hei hopsti väike vend ...






Krissu... krissu.... oiii Krissu..

Me ei saa kunagi tagasi neid aegu, mis meil oli... Need olid siiski vapustavad. Ükskõik mida me koos ei korraldanud saime me ikka kuidagi vastu pead vanemate käest. Ma ei arva, et me olime nii hullud lapsed.... lihtsalt meid ei mõistetud. Meie naljadest saime ainult meie ise aru... ja kõik need lõputud seiklused kuhu me oleme koos sattunud on lihtsalt õudust tekitavalt naljakad.

Kui me olime veel pisikesed pätakad siis me valetasime vanematele, et soovime telkima minna. Ei nojah ... läksimegi ju.... aga ainsa vahega, et me ei ööbinud telgis... vaid hoopis... ma ei mäletagi. See oli mu esimene kokku puude keelatud asjadega. Aga sa olid koos minuga ja mida muud paremat mul tahta olla saigi üldse.

Meie lõpmatud ära jooksmised kodust. Mulle on eriti jäänud meelde see kuidas mina suure kiiruga su aknast alla kukkusin... õnneks ikka sisse poole. Ma ei mäletagi hästi miks meil nii hädasti õue oli vaja minna... aga ju siis oli. Arvatavasti ikka meeste pärast. Ega muidu me ei liigutanud lillegi kui ei olnud tegemist mingite meestega. .

Või siis see päev kui meie kaks tarka lugesime ajalehest et tee ääres hääletamine on ülimalt ohtlik miniseelikuga või siis lühikeste pükstega. Ja meie sinuga, kaks tarka nagu me oleme.... marsime sinu tuppa... kõige lühemad riided selga, kontsa kingad alla... ja Käina poole minek. Kui ma nüüd ei eksi siis oli see sama päev enne seda kifti Jaanipäeva.... Sellest vaikib ajalugu. Sest see oli üsna ulmeline mis seal ikka sündis ja sündimata jäi... ja kes seda kõike mäletab. Järgmine päev olid ju minu emme issi platsis ja õige Jaanipäev võis alata.

Sa oled minul alati toaks olnud.... kõik need 7 tundi kestvad telefoni kõned on tähendanud mulle midagi nii paljut et ma siiamaani vahest mõtlen... et kuidas me läksime lahku. Meil vist sai koblakas ette üksteisest ja ... jah. Nüüd me oleme jälle koos. ja see mis meid kokku tõi... nagu arvata on liidab meid kauaks kauaks. Me ei saa kunagi tagasi seda mis meil oli... aga meil on terve elu ees. Ja me saame muuta tuleviku. Teeme kõik oma plaanid teoks. ( vihje Naissaarel toimunud nõidumisele... )

Sa oled väärt inimene. Ma olen sind teadnud TERVE oma elu. Sa oled minu lapsepõlve sõbranna. Sa oled mu sõbranna praegu ja ma loodan et kui me oleme vanad mutid siis me oleme ikka koos ja teeme oma lolluseid edasi. Sa lihtsalt mõistad mind & mina sind.

Sa oled mu Ingel :)

2 kommentaari:

  1. Tere kõigile, minu nimi on Cristian David ja ma olen pärit Rumeeniast. Olin internetis ja kuulsin inimesi rääkimas, et neid on varem petetud ning mul on hädasti laenu vaja, seega kartsin veebis laenu taotleda. Nägin kolme inimest hr Elijah kohta tunnistamas, et nad said temalt laenu. Ma polnud kunagi varem laenu taotlenud ja kartsin nii väga, et mind petetakse, aga ma uskusin seda, mida inimesed räägivad, ja esitasin laenufirmale taotluse ning kõik oli korras. Nad käskisid mul saata ülekandetasu, mida kasutatakse minu laenu ülekandmiseks. Nad ütlesid mulle, et kardan nii väga, et tegemist on petturiga. Istusin maha ja mõtlesin selle üle ning läksin nende juurde tagasi ja ütlesin, et ma pole seda kunagi varem teinud, aga hr Elijah ütles, et peaksin teda usaldama, et nad aitavad mind. Nii ma tegingi ja läksin tasu saatma, mille nad ütlesid, et peaksin selle oma laenuülekande jaoks saatma. Just täna sain pangast teate, et minu kontol on raha. Täna olen väga õnnelik, et mind pole varem petetud ja ma sain oma 45 000 euro suuruse laenu kätte. Nüüd olen õnnelik ja mu pere ja mina jääme õnnelikuks ja nii edasi. Kõik, kes vajavad laenu, peaksid sellelt ettevõttelt laenu taotlema, ilma et nad petta saaksid, sest see on tõeline ja suurepärane ning ma palvetan, et Jumal kasutaks seda ka edaspidi, et aidata inimesi, kes on nende laenudega. E-posti aadress on loancreditinstitutions00@gmail.com või võtke nendega ühendust WhatsAppi teel: +393512114999 või juhtkonna WhatsAppi numbril: +393509313766.

    Jään taas Cristian Davidiks.

    VastaKustuta
  2. Mina olen pr Elizabeth. Tänan laenuasutusi, et aitasid mul täna 18 000 euro suuruse laenu saada. Samuti saate laenu neilt usaldusega. Saate hõlpsalt laenata raha 1–9 aastaks intressimääraga 3% ja seega puudub tagatis, kiire finantseerimine. Kui olete laenupakkumisest huvitatud, taotlete kiiret ja mugavat laenu arvete maksmiseks või otsite finantseerimist oma ettevõtte alustamiseks? Võtke laenuasutustega juba täna ühendust e-posti teel: loancreditinstitutions00@gmail.com või WhatsAppi numbril +393512114999 või +393509313766. Võtke nendega ühendust, et saada kohe pärislaen.

    VastaKustuta