Eff ja Arnold lebotavad niisama siin meil mata õpiku vahel... :D
Õppimine kammib ikka tõsiselt ära. Terve päev olen inglise keele õpikut siin põhimõtteliselt ümber vorpinud. ÕUDNE :S
Homme on kulla kallis ajalugu ja füüsika. Ei jõua ara oodata . :(
xxx on niii eilne, nii et ŠŠŠ ... :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar