teisipäev, 13. märts 2012

Kammib ära vaikselt. :(


Eff ja Arnold lebotavad niisama siin meil mata õpiku vahel... :D

Õppimine kammib ikka tõsiselt ära. Terve päev olen inglise keele õpikut siin põhimõtteliselt ümber vorpinud. ÕUDNE :S
Homme on kulla kallis ajalugu ja füüsika. Ei jõua ara oodata . :(

xxx on niii eilne, nii et ŠŠŠ ... :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar