mmmm
Kunst kuulub rahvale.
põmm
uuuuniiiikorn
mina enda hobusega
emotsioonid kui passida sadamas nii kaua ..
käisime airiini lapsepõlvekodus...
väike photoshooot kodu trepi ees :D
ah tavaline mina
potensiaalne pileti kontrolör.
ainuke pilt meist koos... mille tegi.. üllatus üllatus AKNALAUD.
Airiini praegune korter Helsinkis .. :)
Vannitoas , minujuures.
mu tuba on vaatega merele :D
.....
Sõitsime ...
...
Keegi tegi nalja :D
tudulinnu
op op op :D
.....HAHAHHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHHA
... APPI
Niii ,,,, hommik.... helistasin airiinile et ta oma perse maast lahti ajaks. Siis ... sõitsime ilusti sadamasse. Saime oma pardakaardid ilma probleemideta kätte. Oleme siis laevas ... valisime endale ilusti kohad kuni tulevad kaks noormeest meie juurde ja ütlevad et meie olevat nende kohad võtnud. Meie siis ilusti vabandame ja värkki, kuigi veidi segaduses.... ja siis saime aru et nad tahavad oma kohta tagasi saada HARIDUSE eesmärgil. Siis me ilusti eesti kodanikena loovutasime oma kohad. Läksime teiselepoole seda sama koridori istuma. Mõtlesime siis veidi ennast krohvida. Kui olin Airiinile peitekereemi peale panemas karjub see noormees teiseltpoolt koridori et, "Kas saaks ka näovett... " meie siis vastu et see ei ole näovesi.. tema jällegi " eii, aga sa paned ju mingit möga endale vatiga näkku..... pane mulle ka " no eks ma siis ütlesin et tulgu siia ma panen. JA TA TULIGI..... aga ma siiski keeldusin viisakalt. Ütlesin et loomulik ilu on kõige parem :D Siis me kolisime ülesse korrusele mingisse baari. Airiin otsustas "Sakslaste " kõrvale magama jääda. Minul nagu mingit tahtmist eriti ei olnud seega jooksin niisama ringi. Huvitav oli aga see et need saksa naistel ei olnud mingi moraalitunnetust. Nad magasid seal nii et kõik oli näha :D:D ... aga jah , eks ole see iga ühe enda asi. Soome kus käisime NIII paljudes poodides. Aaa... peale sadamast välja kõndimist nägime mingi lao hoone juures patju maas.... ilmselgelt oli vaja kohe pilti teha. ... Ja sel hetkel kui Airiin seal maas lösutas tuli mingi naine sealt samast uksest välja. Häbi kui palju. Aga õnneks oli ta mõistlik ja lubas pildid ära teha :D
Nojah... igaljuhul lõputu shoping.....
Käisime Ida keskuses ja me olime julmad mutid. Me ei ostnud metroo pileteid. Meil oli julmad plaanid valmis kui kontroll peale tuleb. õnneks ei tulnud. Aga selle üle sai siiski väga väga väga palju naerda. Ida keskuses on selline VAHVA pood kui on väljas asjad mis EI OLE müügiks.
JA VEEL .... seal oli toidupood ... kus oli üks šarmantne noormees kes aiatas mul toitu valida. Ta soovitas mul võtta supp , MIDA KAHJUKS EI OLNUD ENAM ! .... Otsustasin lõpuks mingi makaronide ja hakkliha värgi kasuks. Selle pisikese portsjoni hind oli SOOLANE !Ja 300g maksab sama palju kui meil terve kilo :D Aga okei, vähemasti ei pidanud ma kuskile MacDonaldsisse ronima. Tervislik toitumine :D Aaa.... kassasse minnes oli meie ees kaks tädi kes ostsid mingi 10 kilo kapsast..... masendav. Nojah ,, siis suht oligi aeg tagasi kesklinna pöörduda.Metroos sai jällegi nii palju nalja. Kõik inimesed olid nii mega naljakad :D Peale Ida keskuses käimist läksime Kiasmasse disaini vaatama. Seal oli ka suht lõbus. Nägime seal nii mõndagi ilusat , hehehe :D:D::DD tegime mõned pildid ja tuiasime ringi ja siis suundusime veel ühele tänavale. Kustkohast võis leida mõned poed. väljas hakkas juba pimedaks minema ja meil olid kõik poed käidud ja veel 3 tundi aega selleni et pidime hakkama sadamapoole minema. Meil siis tuli meelde et me .... jah ( küsige täpsustust mu enda käest ). Istusime keset peatänavat maha oma kõikide poekottidega ja nautisime Soome kesklinna. Eks oli inimesi kes meid imelikult vaatasid aga enamus ikka ..... naeratasid meile. Siis läksime suure kiriku juurde trepiastmeid lugema. See kiriku esine oli tühi niiet saime seal kiriku ees kaerajaani tantsida. 46 astet oli ainult muideks.... aga siiski , lõbus oli ikka. Siis hakkasime teise kiriku poole minema ja saime aru et oleme põhimõtteliselt sadama kõrval.Vahepeal nägime ühte tänava muusikut. Airiin kutsus mind tantsule ja nii me tantsisimegi tema pillimängu saatel ..... Hiljem kui oli aeg edasi minna, mees tänas meid viisakalt :D Hakkasime siis reaalsete tibusammudega sadamapoole minema. Kõik need inimesed kes meile vastu tulid pidid kannatama meie terrori all. Me kõndisime neile lihtsalt tuimalt otsa.... nad pidid meie pärast alati tee poolt vahetama. Need hullud eesti turistid. Aaa... ja siis me nägime ühe hotelli ees väliküünalt. Selline suur tõrviku moodi või miskit. Tuli siis idee see ära puhuda, aga parasjagu oli seal hotelli ees palju tähtsaid ärimehi. Võiks ju nüüd loota et me jätsime asja sinna paika, aga ei. Me läksime ja olime seal ikka päris korralikult puhumisega ametis. See küünal meil küll ära ei õnnestunud kustutada aga nalja sai oiii kui palju. Seisime kahekesi seal hotelli ees ja lehvitasime kõigile :D:D:D:D MOI MOI MOI.
Enne kui sadamasse sisse astusime pidime ilmselgelt kolm meest rajalt maha võtma kes takso juures passisid.... MOI MOI MOI :D
Sadamas..... pidime passima oi kui kaua. Suutsime küsida kahelt inimeselt mis kell laev väljub. Olgugi et väljumisaeg oli suurelt seina peale kirjutatud. Noo... ja siis kuidagi mingi ime läbi jõudsime laeva mingi maru hilja. Aaa...... eestisse tagasi sõites ei olnud midagi nii huvitavat. Üks ilus tumedanahaline kuuba mees tegi sigarette seal. Oiii jjaaaaaaaa... :D Nii kui olime Tallinnas oli minul kõigepealt vaja üles äratada. Kõik see baar oli juba tühi kuna inimesed olid ammu ilma all... Airiin ülesse äratatud hakkasime sättima. Kuid SIIS nägime et meil on seltsiline seal. Üks magav mees. Üritasime teda ülesse äratada aga no ei ärka.... õudne..... :D no lõpuks ikka kuidagi ärkas.... :D Ja siiis .... me kõndisime nagu zombid välja ja olime valmis koju minema. Isssi tõi meid ilusti minu juurde. Sõime ja siis magasime ja nüüd siin me oleme :D
Bex & Aix.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar