pühapäev, 25. märts 2012

...


Mitte et mul igapäev mingi matuse meeleolu oleks... aga jah...

Täna mälestatakse 1949. aasta märtsiküüditamise ohvreid.
terve Vabaduse plats on küünlaid täis... see on võrratu.

Peaks ise ka küünla süütama ja olema mõtetes Nendega.


R.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar