Tänane päev jällegi on täis leina ja pisaraid....
Ma tahaks Teda kuidagi iseloomustada... aga ükski sõna ei suuda iseloomustada seda energiat mida ta välja kiirgas. Millise positiivse suhtumisega ta ellu suhtus..... Kõike seda...
......
me kõik igatseme sind NIII VÄGA !!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar