pühapäev, 25. märts 2012

TsaukiTsauki

...Sellistel aegadel nagu praegu on nii kuradi hea kui sul on nii ägedad sõbrannad. Susanna ja Helen ( uuuuuus tüdruk minujaoks ) käisin siis minu juures magamas. Aga me tegime kõike muud peale selle kuni kella ... uhm hiliseni. :D Sussuga vaatasime hiljem ka Eloise hotellis. Nii mõnus ja hea. Rääkisime siis Sussuga kella kuueni juttu.. ajasime Heleni ülesse et ta ilusti bussi peale vaarutada saaks..... ja siis .... jah , jäime vist ise ka magama. Aga kogu selle asja point oli see, et nad tulid nii õigel heal ajal...ja alati kui see Susi minujuures on siis jah.....on minu toast kuulda ainult metsikult itsitamist ja naeru. Siirad vabandused mu vanematele..... nad kahjuks et tea mis tunne on südamest naerda nii palju .. :D
Ajaaa... eile käisin üle pika pika pika aja pubis. Kõik olid ikka ilusti terved ja armsad edasi. :)
Jõmmis käisin ka eile.... see oli nii hea.

ma ei tahaks seda kül öelda aga HOMME ON KOOL ! :D BÖÖÖÖ !!
tahaks minna alla ja vaadata multikaid. Täna on bethooveni film :) :) ;) never getting tired of it .




Ma soovin kedagi , et ta tooks mulle midagi ...





Rebuuulja ! musid .

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar