esmaspäev, 17. oktoober 2011
äääää. kolm päeva veel koolis istuda.
Täna.... läksin ära... ei suutunud enam , selline väsimus on peal.
Sain veidi targemaks nv kohapealt. Ja mõtlesin oma asjad ümber. Midagi peab ju ikka inimeses olema et kaks korda samasse ämbrisse astuda :D ( alkohol?!?!????!?! )mkm.
Niih.. lühike ülevaade kallitele klassiõdedele minu töödest ja järeltöödest ( sest siiski olen suutnud mõned tööd vahepeal ära jätta endajaoks.
Homme : Inka essee
Ülehomme:Mata kt ( TEINE JUBA)
Füüsika KT ( niiiii raskeee )
Neljapäev ( viiiimaneee) :
Soome keele TK
Järeltööd:
Bio
Muusika
Keemia !?!??! no minna või mitte minna...... selles on ju see küsimus :D
Reede:
ROOTSI.
alguses jah ma mõtlesin et jube lahe , lennukiga saab nii kiiiresti ja jube kift. Aga nüüd ma hakkan vaikselt mõtlema kosmoseraketi peale..... see lennuk lendab ju ka niii aeglaselt, ja siis need lollakad vahepeatused. :O Mul pole isega asjad veel koos.... ja kohvrit ka njetu. Emme läheb Saksamaale neljapäev. Eks ma panen siis enda asjad taskusse.
Ma jään jubedalt enda sõpru igatsema. Igapäevaga saab mul üha enam selgeks kui kiftid nad on. Ma ei kujuta ette ka kuidas ma saan nad ükspäev kõik hüljata.......... ma ei suudaks ju. Kuigi kuni 18 aastaseks saamiseni pole minujaoks enam ükski pidu sest no kui ei oska juua siis ei oska :D
PS ! Head asjad juhtuvad kõik reedeti. ;)
pühapäev, 16. oktoober 2011
juhtub ju ka parimates peredes :D
jah, tõsi.
mul ükskõik. Sõbrad on allles ja elu on ilus.
Eile / täna oli tore ?!!?.. mäletaks ma siis veidi ... oleks tore. Vabandan ette ära juba enda mõtlematute tegude eest mida ma ei mäleta ausaltöeldes. Ja ma ei taha ka... miks peaks. Ei ole ma esimene inimne kes nii teeb ja ei jää ka viimaseks.
Õppida on vaja. Ja jõmmi on vaja minna :D
reede, 14. oktoober 2011
wow.... viimane nädal võib alata kohe varsti (:
Peale kooli käisin tantimas. ja siis... oli väljas mammu ja sussuga veidi (:
elu on elamist väärt .
Homme saab nalja. :D
ja miks siin sääsed on ?!?!?! :O
neljapäev, 13. oktoober 2011
Ja selle nädala viimne päev on homme käes...
Ja otseloomulikult leian ma õppimise kõrvalt aega blogida. Ma kahjuks ei suuda meenutada mis oli see hirm naljakas asi koolis... ja seda kirjutades tuli mul meelde. Siit se tuleb.
Meie, tüdrukutega, lähme Rumeeniasse. Üks meist ( mina..... -.- ) jään rasedaks. Krissu saab tööd. Ja siis on abort..... halb nali vb kindlalt... aga siiski. see tundus niii naljakas :D:D:D
Mis veel.... mul on tehtud 3 tööd. homme on 3 töööd veel ees. Muusika ... peaks kuidagigi ära tegema.....Majandus nooooo... peaks ka hakkama saama kuidagi. ja MATEMAATIKA... tule taevas appi... :D ( aga mul on kõike arvutav kalkulaator ... kuigi ma ei tea ikka ühe ruutvõrrandi lahendeid.. polegi vist oluline ) ..
Kui homse üle elan, on ainult 4 päeva koolis käia. Ja ainult siis 4 kt'd + 3 leheline esseee inglismaa keeles.....
ma ei tea kuidas ma hakkama saan. Ma tahaks nüüd juba kõigilt ette vabandust paluda. aga mindagi ma pean laupäevast endal maha kriipsutama, et mul oleks natukesegi aega õppida...... ma lihtsalt ei saa ilma õppimata neid töid tehtud. Ega need pole mingid ajaloo tööd, eksole... :D
Ma igatsen ühte inimest nii tohuvapohult palju. Ja ta ... no ta ei ole kaugel... aga jah. no umbes 95 km või nii.... :( See on nüüd see koht kus teised ei saa lihtsalt mõista seda mida mina tunnen. Kindlasti on keegi tundnud sama, aga see ei ole kunagi 100% kattuv. ENIIIVEEIII......see pole kellegi teise asi, ja elu on ilus (:
Mariel ja Sussul tuleb sünnipäev laupäeval... ja see kink. Ma ei oska neile mingit ASJA kinkida.... üsna võimatu. Me oleme sellises vanuses et me oleme endale kõik välja nuianud mis me oleme tahtnud ja neid suuri majasid ja autosid ei jõua ma kahjuks neile kinkida. Tuleb midagi geniaalset välja mõelda... :D.
Ma sooviks selle nädala lõppu ja järgmise nädala neljapäeva.. ja ma soovin et minu mammukesel läheks hästi :) Ta ju on neid lube tegelikult väärt.(: ja oeh....
Head ööd.... mul on mõtte-puudulikus. :D
teisipäev, 11. oktoober 2011
Ajalugu, Bio, Ajalugu, Bio, KOOL

..viimased 7 päeva on veel koolis käia . Ja see on kergelt öeldes lihtsalt jube. nimelt: Homme Ajaloo töö. Neljapäeval: Kaks soome keele tööd. Reedel : Muusika töö+ Majanduse töö.+Mata töö Esmaspäev:Bio töö.Kolmapäev:Mata töö+Füüsika töö+Keemia töö. Lihtsate arvutustega on selge et 10 töööd sellise pisikese ajajooksul on liiiga palju. Eks muidugi need 3 tööd ole minu süü .. et need halvasti tegin, või üldse tegemata jätsin. Aga isegi 7 on liiga palju.
Ma teen seda ainult sellepärast et tean, et järgmine nädal olen ma Rootsis ja lihtsalt puhkan. See nv on Zombie walk... ja peale seda ... mammu ja sussu sünnipäev. Pühapäeval on õppimine. MA OLEN NIII VÄSINUD. Lihtsalt surmväsinud.
tuleb hakkama saada..... peab, peab, peab.
Teie igavesest tüdimusest läbivettinud Rebecca.
pühapäev, 9. oktoober 2011
9 päeva veel koolis käia. :)
Täna on vapustav pühapäev. Mis küll algas jube nõmedalt.... aga sellegipoolest on täna IMELINE PÄEV ! :)
Ilus ilm- palju plaane ja kõik on kena (:
laupäev, 8. oktoober 2011
SINA .
She looks like a model
Except she's got a little more ass
Don't even bother
Unless you've got that thing she likes
I hope she's goin' home with me tonight
Reedel siis läksime SINA'ga Peetri kooli. SEAL OLI MEGA AWESOME !!!! tõsiselt, te kõik kes ei olnud seal....... te jäite oii kui paljust ilma. :) vahest tuleb lihtsalt enda tavalisest mullist välja astuda ja teha midagi, mis alguses vb tundub naeruväärne ja täiesti ajuvaba- mõttetu ( see oli inimestele kes seal ei käinud ). Ja need kes seal olid... nad olid kõikk nii ilusad, toredad ja sõbralikud. Kõigil mõte lendas nagu ma ei teaaa misasiii.... oeh. Ja kõik Sakukad kes seal olid, olid ka nii tublid :) Mul on hea meel et nii paljud siiski otsustasid tulla :) See näitab seda et on õpilasi kes tõesti tahavad midagi muuta meie elus ja teha midagi toredat.
Üks kõige huvitavamaid hetki oligi minujaoks viimane loeng. Ma sain nii palju uut infot ja mõtteid. Ma hetkel ei oska peast öelda, kes meile seda kõike rääkis sest ta nimi on ühel pisikesel kleepsukal ja ma ei suuda püsti tõusta hetkel ( nii väsinud olen ). Aga oli kohe näha et inimene on tark ja arukas. Austus.
Ja ülejäänud õpilastest- MUL ON TOHUTULT KAHJU HETKEL ET MUL POLE FACEBOOKI, aga jah, ma otsustasin et ega ma sellepärast seda veel tegema ei hakka :) Kuigi ma olen sellele tohutult lähedal--- aga siiski ei ... mitte veel. Tahaks siiski kõik kontaktid säilitada.... sest need inimesed olid tõesti tundmist väärt. ( järjekordne hetk, kus ma tunnen et ma tõesti austan neid )
Ma leidsin sealt ühe neiu, kes oli tohutult huvitatud lauamängudest ja on koguaeg tahtnud neid mängida aga pole kunagi suutnud algust teha. Ma üritan temaga kontakti võtta ja kaasata ta meie sekka :)
Igaljuhul olge kõik kadedad, sest mul oli VÄÄRT nädalavahetus mida tõesti ei tule igakord. Mõelge teinekord kui millestki nii kergekäeliselt ära ütlete. (:
teisipäev, 4. oktoober 2011
Im no beauty queen... Im just beautiful me ! ***
Tänasest..
Make oli kooli ilusti :) oeh, mul on temast nii kahju. :(
Eesti keele tund oli niii kift. Veixi polnud ja oli raamatukogu tädi. ....... me vist läksime oma naljadega liiiga kaugele. aga jah, üks paras sõda seal oli.... mulle meeldis, ma ei viistigi alati nagu rahulikult olla enda kohal ja teha tunnitööd.
".... Ja tema üks Etno kets on kraanikausis... teine vedeleb ujulas. Prillid on koolimaja ukse ees.....Ja järgmine päev astun marssides uksest sisse. Tema ümbervöö , trikoo seljas , sukkadega käed - jalad kinni seotud " Need kes said aru need said :D
Kehalises jooksime cooperit. Arvatavasti kui oleks vaja olnud oleks ma ikka jõudnud edasi joosta. Aga kuna see ei olnud enam vajalik siis ma seda ei teinud. Sain 5 kätte ja olen ülimalt rahul. Kahju on aga nendest kes olid peaaegu seal. PALUN INDIVIDUAALSET HINDAMIST!!!!.-.-
Ja keemia töö.... õppisin tunnis , kuuulasin, tegin kaasa, üritasin, pingutasin...... tegin KODUSEID ÜLESANDEIDDDDD ... ja ikka sain 3 ... PLUSSSIII... sõitku seenele.... i guess i just have to get over it. Selline asi tegelt võtab küll veidi tahtejõudu ära midagi teha...... :(
Homme on õpetajate päev... palju õnne kõigile... ( kellele rohkem , kellele vähem :)
esmaspäev, 3. oktoober 2011
High society
Eelmises postituses võis näha Meie Margreti kätt.... mida nüüd ei ole enam säilinud normaalkujul.... ei tea mina mis juhtus...:( ( aga nagu käsi on alles... et keeegi midagi väga hullu ei arvaks :D ) aga siinkohas saadaks talle terviseid, ja ütleks siis kohe ära et mõnes tunnis võin ma tema eest konspekteerida ( seal kus me kõrvuti istume , :)
Koolis läheb mul ikka suppperr hüüüber mega hästi. No niiiiii mõnus on seal ( va mõned tunnid ) ... ja peale koooli.... oeh, Eriti meeldib mulle mu vabaaja sisustamis viis kella 8st......... 8-)
See nädalavahetus käisime mmmmmmm... kohe tuleb meelde ...... järvakandis. ma paneks hindeks 5+ .... ma tahaks sinna kunagi veel tagasi minna. Seal oli üks huvitav paik nimega klubi Cinema...... ise sinna jalga keerutama ei jõudnud minna kuna ema lihtsalt ei olnud nõus minuga kaasa tulema... aga mingiaeg proovin selle ära. Ja need inimesed keda ma seal teepeal kohtasin poodi minnes... (Y) :D. ja ööbisime me noortekas.... mis oli ilus , no kõige ilusam noortekas mis mina näinud olen. seal oli nii mõndagi ilusat. :D hmm :D. Ja lauamänge oli jälle nii palju. ja seal oli Wii.... mida ma nüüüd endale igahinna eest tahan soetada ( mitte et mul aega oleks sellega mängida.. aga idee on järjekordselt jubehea :) Ja seal oli välibassein, mis oli nagu niii kift......... sai sinna sisse minna ..... :D:D:D:D ...... ma nagu rohkem ei soovi sellest rääkida. :)
Täna koolis oli meid nii vähe... ja kuidagi lahja päev oli.. ei tea. Venes oli muidugi mõnus ;) Ma ei saa aru kuidas mul tuleb sel hetkel kui õpetaja mind küsib just see õige sõna suust välja. Ma ise nagu ei oska... aga just sel hetkel tundub nagu oskaks :)
JA OSSSU ON KOOOLIS. :D:D
peaks vist kõik olema, täna igaljuhul kas magan või hakkan kohe õppima homseks, sest reaalselt on palju õppida :) Ja täna on üks kahest täiesti trennivabast päevast ... saan lihtsalt MITTE MIDAGI TEHA õhtul .:)