Jah jah jah.
Täna.... läksin ära... ei suutunud enam , selline väsimus on peal.
Sain veidi targemaks nv kohapealt. Ja mõtlesin oma asjad ümber. Midagi peab ju ikka inimeses olema et kaks korda samasse ämbrisse astuda :D ( alkohol?!?!????!?! )mkm.
Niih.. lühike ülevaade kallitele klassiõdedele minu töödest ja järeltöödest ( sest siiski olen suutnud mõned tööd vahepeal ära jätta endajaoks.
Homme : Inka essee
Ülehomme:Mata kt ( TEINE JUBA)
Füüsika KT ( niiiii raskeee )
Neljapäev ( viiiimaneee) :
Soome keele TK
Järeltööd:
Bio
Muusika
Keemia !?!??! no minna või mitte minna...... selles on ju see küsimus :D
Reede:
ROOTSI.
alguses jah ma mõtlesin et jube lahe , lennukiga saab nii kiiiresti ja jube kift. Aga nüüd ma hakkan vaikselt mõtlema kosmoseraketi peale..... see lennuk lendab ju ka niii aeglaselt, ja siis need lollakad vahepeatused. :O Mul pole isega asjad veel koos.... ja kohvrit ka njetu. Emme läheb Saksamaale neljapäev. Eks ma panen siis enda asjad taskusse.
Ma jään jubedalt enda sõpru igatsema. Igapäevaga saab mul üha enam selgeks kui kiftid nad on. Ma ei kujuta ette ka kuidas ma saan nad ükspäev kõik hüljata.......... ma ei suudaks ju. Kuigi kuni 18 aastaseks saamiseni pole minujaoks enam ükski pidu sest no kui ei oska juua siis ei oska :D
PS ! Head asjad juhtuvad kõik reedeti. ;)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar