“When you stop drinking, you have to deal with this marvelous personality that started you drinking in the first place.”
jah, tõsi.
mul ükskõik. Sõbrad on allles ja elu on ilus.
Eile / täna oli tore ?!!?.. mäletaks ma siis veidi ... oleks tore. Vabandan ette ära juba enda mõtlematute tegude eest mida ma ei mäleta ausaltöeldes. Ja ma ei taha ka... miks peaks. Ei ole ma esimene inimne kes nii teeb ja ei jää ka viimaseks.
Õppida on vaja. Ja jõmmi on vaja minna :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar