teisipäev, 11. oktoober 2011

Ajalugu, Bio, Ajalugu, Bio, KOOL


..viimased 7 päeva on veel koolis käia . Ja see on kergelt öeldes lihtsalt jube. nimelt: Homme Ajaloo töö. Neljapäeval: Kaks soome keele tööd. Reedel : Muusika töö+ Majanduse töö.+Mata töö Esmaspäev:Bio töö.Kolmapäev:Mata töö+Füüsika töö+Keemia töö. Lihtsate arvutustega on selge et 10 töööd sellise pisikese ajajooksul on liiiga palju. Eks muidugi need 3 tööd ole minu süü .. et need halvasti tegin, või üldse tegemata jätsin. Aga isegi 7 on liiga palju.
Ma teen seda ainult sellepärast et tean, et järgmine nädal olen ma Rootsis ja lihtsalt puhkan. See nv on Zombie walk... ja peale seda ... mammu ja sussu sünnipäev. Pühapäeval on õppimine. MA OLEN NIII VÄSINUD. Lihtsalt surmväsinud.
tuleb hakkama saada..... peab, peab, peab.

Teie igavesest tüdimusest läbivettinud Rebecca.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar