Õigemini 1 tunni ja 15minuti pärast.
Ja otseloomulikult leian ma õppimise kõrvalt aega blogida. Ma kahjuks ei suuda meenutada mis oli see hirm naljakas asi koolis... ja seda kirjutades tuli mul meelde. Siit se tuleb.
Meie, tüdrukutega, lähme Rumeeniasse. Üks meist ( mina..... -.- ) jään rasedaks. Krissu saab tööd. Ja siis on abort..... halb nali vb kindlalt... aga siiski. see tundus niii naljakas :D:D:D
Mis veel.... mul on tehtud 3 tööd. homme on 3 töööd veel ees. Muusika ... peaks kuidagigi ära tegema.....Majandus nooooo... peaks ka hakkama saama kuidagi. ja MATEMAATIKA... tule taevas appi... :D ( aga mul on kõike arvutav kalkulaator ... kuigi ma ei tea ikka ühe ruutvõrrandi lahendeid.. polegi vist oluline ) ..
Kui homse üle elan, on ainult 4 päeva koolis käia. Ja ainult siis 4 kt'd + 3 leheline esseee inglismaa keeles.....
ma ei tea kuidas ma hakkama saan. Ma tahaks nüüd juba kõigilt ette vabandust paluda. aga mindagi ma pean laupäevast endal maha kriipsutama, et mul oleks natukesegi aega õppida...... ma lihtsalt ei saa ilma õppimata neid töid tehtud. Ega need pole mingid ajaloo tööd, eksole... :D
Ma igatsen ühte inimest nii tohuvapohult palju. Ja ta ... no ta ei ole kaugel... aga jah. no umbes 95 km või nii.... :( See on nüüd see koht kus teised ei saa lihtsalt mõista seda mida mina tunnen. Kindlasti on keegi tundnud sama, aga see ei ole kunagi 100% kattuv. ENIIIVEEIII......see pole kellegi teise asi, ja elu on ilus (:
Mariel ja Sussul tuleb sünnipäev laupäeval... ja see kink. Ma ei oska neile mingit ASJA kinkida.... üsna võimatu. Me oleme sellises vanuses et me oleme endale kõik välja nuianud mis me oleme tahtnud ja neid suuri majasid ja autosid ei jõua ma kahjuks neile kinkida. Tuleb midagi geniaalset välja mõelda... :D.
Ma sooviks selle nädala lõppu ja järgmise nädala neljapäeva.. ja ma soovin et minu mammukesel läheks hästi :) Ta ju on neid lube tegelikult väärt.(: ja oeh....
Head ööd.... mul on mõtte-puudulikus. :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar