Tänasest..
Make oli kooli ilusti :) oeh, mul on temast nii kahju. :(
Eesti keele tund oli niii kift. Veixi polnud ja oli raamatukogu tädi. ....... me vist läksime oma naljadega liiiga kaugele. aga jah, üks paras sõda seal oli.... mulle meeldis, ma ei viistigi alati nagu rahulikult olla enda kohal ja teha tunnitööd.
".... Ja tema üks Etno kets on kraanikausis... teine vedeleb ujulas. Prillid on koolimaja ukse ees.....Ja järgmine päev astun marssides uksest sisse. Tema ümbervöö , trikoo seljas , sukkadega käed - jalad kinni seotud " Need kes said aru need said :D
Kehalises jooksime cooperit. Arvatavasti kui oleks vaja olnud oleks ma ikka jõudnud edasi joosta. Aga kuna see ei olnud enam vajalik siis ma seda ei teinud. Sain 5 kätte ja olen ülimalt rahul. Kahju on aga nendest kes olid peaaegu seal. PALUN INDIVIDUAALSET HINDAMIST!!!!.-.-
Ja keemia töö.... õppisin tunnis , kuuulasin, tegin kaasa, üritasin, pingutasin...... tegin KODUSEID ÜLESANDEIDDDDD ... ja ikka sain 3 ... PLUSSSIII... sõitku seenele.... i guess i just have to get over it. Selline asi tegelt võtab küll veidi tahtejõudu ära midagi teha...... :(
Homme on õpetajate päev... palju õnne kõigile... ( kellele rohkem , kellele vähem :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar