esmaspäev, 3. oktoober 2011

High society

......
Eelmises postituses võis näha Meie Margreti kätt.... mida nüüd ei ole enam säilinud normaalkujul.... ei tea mina mis juhtus...:( ( aga nagu käsi on alles... et keeegi midagi väga hullu ei arvaks :D ) aga siinkohas saadaks talle terviseid, ja ütleks siis kohe ära et mõnes tunnis võin ma tema eest konspekteerida ( seal kus me kõrvuti istume , :)
Koolis läheb mul ikka suppperr hüüüber mega hästi. No niiiiii mõnus on seal ( va mõned tunnid ) ... ja peale koooli.... oeh, Eriti meeldib mulle mu vabaaja sisustamis viis kella 8st......... 8-)
See nädalavahetus käisime mmmmmmm... kohe tuleb meelde ...... järvakandis. ma paneks hindeks 5+ .... ma tahaks sinna kunagi veel tagasi minna. Seal oli üks huvitav paik nimega klubi Cinema...... ise sinna jalga keerutama ei jõudnud minna kuna ema lihtsalt ei olnud nõus minuga kaasa tulema... aga mingiaeg proovin selle ära. Ja need inimesed keda ma seal teepeal kohtasin poodi minnes... (Y) :D. ja ööbisime me noortekas.... mis oli ilus , no kõige ilusam noortekas mis mina näinud olen. seal oli nii mõndagi ilusat. :D hmm :D. Ja lauamänge oli jälle nii palju. ja seal oli Wii.... mida ma nüüüd endale igahinna eest tahan soetada ( mitte et mul aega oleks sellega mängida.. aga idee on järjekordselt jubehea :) Ja seal oli välibassein, mis oli nagu niii kift......... sai sinna sisse minna ..... :D:D:D:D ...... ma nagu rohkem ei soovi sellest rääkida. :)

Täna koolis oli meid nii vähe... ja kuidagi lahja päev oli.. ei tea. Venes oli muidugi mõnus ;) Ma ei saa aru kuidas mul tuleb sel hetkel kui õpetaja mind küsib just see õige sõna suust välja. Ma ise nagu ei oska... aga just sel hetkel tundub nagu oskaks :)

JA OSSSU ON KOOOLIS. :D:D

peaks vist kõik olema, täna igaljuhul kas magan või hakkan kohe õppima homseks, sest reaalselt on palju õppida :) Ja täna on üks kahest täiesti trennivabast päevast ... saan lihtsalt MITTE MIDAGI TEHA õhtul .:)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar