laupäev, 8. oktoober 2011

SINA .

She looks like a model

Except she's got a little more ass

Don't even bother

Unless you've got that thing she likes

I hope she's goin' home with me tonight


Reedel siis läksime SINA'ga Peetri kooli. SEAL OLI MEGA AWESOME !!!! tõsiselt, te kõik kes ei olnud seal....... te jäite oii kui paljust ilma. :) vahest tuleb lihtsalt enda tavalisest mullist välja astuda ja teha midagi, mis alguses vb tundub naeruväärne ja täiesti ajuvaba- mõttetu ( see oli inimestele kes seal ei käinud ). Ja need kes seal olid... nad olid kõikk nii ilusad, toredad ja sõbralikud. Kõigil mõte lendas nagu ma ei teaaa misasiii.... oeh. Ja kõik Sakukad kes seal olid, olid ka nii tublid :) Mul on hea meel et nii paljud siiski otsustasid tulla :) See näitab seda et on õpilasi kes tõesti tahavad midagi muuta meie elus ja teha midagi toredat.

Üks kõige huvitavamaid hetki oligi minujaoks viimane loeng. Ma sain nii palju uut infot ja mõtteid. Ma hetkel ei oska peast öelda, kes meile seda kõike rääkis sest ta nimi on ühel pisikesel kleepsukal ja ma ei suuda püsti tõusta hetkel ( nii väsinud olen ). Aga oli kohe näha et inimene on tark ja arukas. Austus.

Ja ülejäänud õpilastest- MUL ON TOHUTULT KAHJU HETKEL ET MUL POLE FACEBOOKI, aga jah, ma otsustasin et ega ma sellepärast seda veel tegema ei hakka :) Kuigi ma olen sellele tohutult lähedal--- aga siiski ei ... mitte veel. Tahaks siiski kõik kontaktid säilitada.... sest need inimesed olid tõesti tundmist väärt. ( järjekordne hetk, kus ma tunnen et ma tõesti austan neid )

Ma leidsin sealt ühe neiu, kes oli tohutult huvitatud lauamängudest ja on koguaeg tahtnud neid mängida aga pole kunagi suutnud algust teha. Ma üritan temaga kontakti võtta ja kaasata ta meie sekka :)

Igaljuhul olge kõik kadedad, sest mul oli VÄÄRT nädalavahetus mida tõesti ei tule igakord. Mõelge teinekord kui millestki nii kergekäeliselt ära ütlete. (:



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar