teisipäev, 8. november 2011

Granaat

Pole kuu aega bloginud. Nii... igaljuhul. Seis on järgmine. Vaheaeg oli ära. Käisin Rootsis oli lõbus....peale seda oli aeg jälle helesiniselt pilvelt maha tulla ja kooli minna. Ega ma pole siiamaani 100% veel maapeale jõudnud. Nt eelmine nv läksime jälle sinna pilve poole. Üldse miski kuidagi ei suju. Paha on olla .... õppisin eile nii kaua.
Varsti peaks uued piletid Rootsi ära ostma....oleks juba viimane aeg. See kord ma sinna terveks vaheajaks ei jää. No muidugi on mul nüüd rohkem põhjuseid sinna minna. :D

tulebbb ennast nii kokku võtta nagu mingii .. ööm, ma ei tea mis asi JA KÕIK NEED KURADI KOOLIASJAD ÄRA TEHAAAAA.

aa enne veel HÄSTI PALJU PIDU PANNA
ja TREENNNNNN ... ja TANTSIMINEEEE ( ,lalallalalallalalaaa ) :D

RRRRRRRRebeccca .

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar