esmaspäev, 14. november 2011

Leidsin selle puuduva tüki

....TÄNA......

Viimased 11 kuud võiniii olen ma mõelnud Rootsi peale, et sinna minna kui lõpetan 12. Mis oleks ka üsna loogiline........ aga mida ma enne tegin. Alates sellest kui ma olin 11 olin ma tahtnud minna Ameerikat avastama. Tahtsin ise seda kogeda, et see on üks loll American dream thing......
nüüüüd.... kui mul tuli kõik see meelde..... ma tunnen et teen õigesti kui lähengi. Muidugi on sinna nii kaua aega. Agaa see on see mida ma tahan teha......... see on see puuduv tükike minu elust, mis nüüd aitab mul edasi jõuda. Appi ma tunnen jälle üle pika aja et olen täis tahtmis kuhugile jõuda. Ja olgem nüüd ausad... ega ma ju jõuan ka sinna..... sest reaalselt olen ma saanud kõik mis ma tahan. Saan ka sinna. Tuleb ainult veidikene uskuda. :)

Texas, Cali, LA..... route 66........... disney land... :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar