
Kevaaaddd !!!
did u forget to take your meds... ( siin kohal oli siis väike laulusõnade rida Pacebo laulust. Kvaliteetne värk, muud ei midagi ) :D:D
No igaljuhul.......
eile oli nii vahva Krissuga tsättida poole hommikuni. Olgugi et vahepeal oli tal külas segav faktor....... eks ma siis tegelesin millegi muuga sel ajal. ^^ . Ja ooiiiii kui nõme et mu msn telefonis jamab....... Oleks olnud tore seal edasi tsättida :)
Ja täna on laupäevvvv... terve öö otsa saab mässata :D:D::D:D
Trenni Trenni Trenni :D:D:D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar