
See pilt on täiuslik hommikuse tee kõrvale.
mitte et ma oleks juba valmis kooli minema, ei, asjad on laiali ja mul on ikka tudukad seljas. küll jõab .. küll jõuab . Täna on eriti tore päev .... ( see oli sarkasm , kui keegi aru ei saanud ) . aga eks paistab. Tüdrukud on koolis ja loodan et nad teevad päeva rõõmsaks :)
Teie siiras Beks.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar