neljapäev, 12. aprill 2012

Üks pisike postitus enne kooli



See pilt on täiuslik hommikuse tee kõrvale.

mitte et ma oleks juba valmis kooli minema, ei, asjad on laiali ja mul on ikka tudukad seljas. küll jõab .. küll jõuab . Täna on eriti tore päev .... ( see oli sarkasm , kui keegi aru ei saanud ) . aga eks paistab. Tüdrukud on koolis ja loodan et nad teevad päeva rõõmsaks :)


Teie siiras Beks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar