nüüd kus emotsioonid on laes on jube vahva siia midagi kirjutada.
Ma isegi ei püstita küsimust, et miks inimesed kellest hoolid suudavad oma sõnadega juba ainuüksi nii palju sulle haiget teha, et see on jube. Kas nad üldse väärivad midagi ? Andes kõik .... reaalselt kõik endast ja mitte oodates midagi tagasi saada........ saad sa ju lõpuks ikka tagasi midagi halba. Oleks ainult nii, et suudaksin pühenduda inimestele, kes on seda väärt.... inimestele kes saavad aru minust, mõistavad ja hoolivad... aga ei , mina põikpäine neiu otsustan ikka ju kõikide nende nn "halbade" inimeste kasuks. Ühest küljest võib ju arvata et põhjus on sellest, et üritan neid muuta.....kellegiks kes nad ei ole. arghhhhhh... no kuradi närvi lihtsalt ajab.
aga jah ... asi mida ma teha saan on ennast muuta. Veidikenegi tugevamaks ja öelda ära inimestele, kellele tuleks ära öelda.
Ma ei taha ju kellegile midagi halba, tahan ainult head..... aga välja kukub väga lollisti.
Ja see kõik oli kogu õhtu negatiivne külg.....
AGAAAAA siin tänases päevas oli niii palju positiiivset.. sellele mõeldes juba tuleb lihtsalt naeratus näole ja tunnen kuidas südames läheb kergemaks.
ma lähen lennutan end nüüd voodisse oma positiivsete mõtetega ja jään lootma, et homme kui ma ärkan suudan olla üle inimestest kes on õnnelikumad ilma minu prääksumise ja vingumiseta.
Ja nv on tulemas...... saab jälle patareisid laadida vanalinnas ja lihtsalt unustada kogu see s*tt.
TsaukiTsauki mu kallid sõbrad ja sõbrannad. Kui te mind välja kannatate siis te olete ikka ühed igati tugevad inimesed !! :D xoxoxoxoxoxoxox, musi musi musi , kalli kalli kalli.
ja kõigile teistele,.. laske end õhku,, seal on armastust, mis on sobilik teile ! :P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar