teisipäev, 3. aprill 2012

nothin' sweeet about me .. lalal


true story .


papapa.... jälle haige . Mitte, et ma koguaeg seda ei oleks, aga hetkel nagu tõesti...
Ma ei taha teadadagi kuidas mina enda hinded välja saan... ei viitsi sellele eriti mõeldagi hetkel aga peaks hakkama varsti.

Neljapäeval on Nooraga Titanic... ei jõua ooodata juba :D:D
ja muidugi neljapäeval on soome keele kt... SEDA NÜÜD KA EI JÕUA OODATA!!!!! -.-

Mul on enda vanematest VEIDI kahju ..... ise nad on sellised tip top korralikud , ei lagasta kuskil ega midagi. Kõik on omal kohal. AGA MINA....... mu tuba on hullem kui ma ei tea isegi mis asi. Enda kirjutuslauast ei taha ma üldse rääkida, täielik põssa olen. Lisaks siia pilte, aga mul on liiga häbi. Nii et kui keegi tahab appi tulla koristama siis ta on vägagi teretulnud. Võin isegi elevandikõrvu küpsetada ^^ Siin kohas oli kõige suurem vihje Susannale, sest ta on vist ainuke inimene, kes oskab minu tuba koristada :D
Susssssuuuuutussssuuu kus sa oled kui mul sind vaja on :'( auuuuuuuuuu . :D:D :D

Mul sõidab kõik ära siin kodus passides....mul on abi vaja, TÜDRUKUD rsk, :D:D

ja mis ma täna leidsin interneti avarustest ....

150 things to do when u r bored ...... :

1)Challenge your friends to a marble tournament .
eee... kohe kutsun kõik koolist ära vä? :D

2)or fry up some marbles and make jewelery ...
kui ma ei soovi, et mu emme mind ära tapaks siis ma hea meelega tema potte panne ei hakka kasutama enda lõbustamiseks.

3)set up lemonade stand...
maybe not..

4)adopt the word.
mmmm.........AUTOBUSS :D

mulle aitab praegusesk. Ei saa kogu lõbu ära raisata juuu :D:D:D

musiiiiddd ja kallid teile kes te kössitate kooolis !!!!

bexxx.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar