esmaspäev, 12. september 2011

And i will be strong, even if it all goes wrong.

Mul on ülikõrini järgmistest asjadest :
1) Inimesed topivad oma nina minu ellu.......
2) Te ütlete mulle asju mis on mõeldud "naljaga" , uuudis teile : SEE EI OLNUD NALJAKAS
3) Kas ma tõesti pean igakord olema mingi happy näoga ???
4) Olen ma ainuke, kellel on keelatud olla LIHTSALT TUJUTU !!!!!!!??!??!+!
5) Ja miks kuratt huvitab teid NIIIII VÄGA mis teised teist arvavad.... millal ükskord saadakse aru et te ei ela siin maailmas teistepärast ! ( muidugi ei väida ma et tuleb olla ükskõikne ja teiste heaolu mitte arvestada... aga kuskil on piirid, ... ) [Ja no muidugi sellega topin mina oma nina teiste ellu.... ]

Ma nagu üldse ei väida et mina teistest parem oleks. Lihtsalt ma ei näe enda vigu ja keegi mulle neid siiamaani pole tulnud ütlema ka. Aga see ei tähenda et mina oma suu kinni hoiaks.

JAAAA , mul on paha tuju. sest kaotasin midagi väga olulist ära. Elu sellest seisma küll ei jäe... aga mingiaeg aeglsemaks muutub ta küll.

Ma ei arva et ma võlgneks selle postitusega kellegile selgitusi. See on minu vaatepunkt ja ma jään selle juurde praegu kindlaks.

Ilusat päeva teile ! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar