kolmapäev, 21. september 2011

Emotsionaalne



Täna oli esimene tantsutrenn.. oeh, see on niii kift . No muidugi alguses tundub mulle et ma olen ikka nii koba ja et mul ei tule midagi välja....aga ma jätkan proovimist kuni tuleb välja :)


Peaks hakkama õppima kuna meil tuleb jube "vahva" töö homme inglise keeles. Kerge mõtle on homme inka üle lasta... ma ei taha kuidagi meie noort õpetajat solvata, aga tõesti MIS TA KÜLL MÕTLEB .. :D
öasjdfasjödjkaösdkölasklödköads
ma lähen närvi....

ja vabandust kui ma viimasel ajal tujukas olen. Ma lihtsalt tunnen et ma tahan.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar