reede, 16. september 2011

6 nädalat veel



You cant stop my happiness
Cause i like the way i am
And you just can't stop my knife and fork
When i see a christmas ham
so if you don't like the way i look
Well, i |ust don't give a damn!
Cause the world keeps spinning
Round and 'round
And my heart's keeping time
To the speed of sound
I was lost til i heard the drums
Then i found my way

... vaheajani on ainult 6 nädalat veel jäänud. Siis saab jälle ära siit. Mõnus (:
Koolis on ikka nii tore. ja hinded on siiamaani supper head. Ja miks ei peakski olema kui ma kõikides ( va füüsika ) tundides ilusti kuulan õpetajat.

Ja juba on reedeeeeeeee.... täna mingeid plaane nagu otseselt ei ole. Homme juba mõned on ja pühapäevaks ka veidi (:

Becks,

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar