kolmapäev, 7. september 2011

Kopli puzzle


Make oskus õpikutele pabereid panna:)

Ja aasta kõige armsama lunchboxi tiitli saab Margret-Erika Triik ! Palju õnne. Võitjatega võtame ühendust homme esimese tunni ajal.



Inimese õpetus-
Ma eriti ei soovi sellest rääkida kuna jah... ei ole midagi. Meif jagati gruppideks. Iseenesest teema oli ju huvitav aga üsna raske oli kuulata teda kui mingisugune Kenet su kõrval on :D
Inglise keel-
jälle see MM ja ÖÖ mäng, mis seekord kestis terve tund. Ma pidin seal klassiees viis aastat passima. Makel ja tema sõpradel oli seal taga eriti huvitav kuna Andra oli korda saatnud aasta Kopli nalja 2011. Ma ei ole kindel kas olen võimeline seda kirja panema, aga põhimõte on see et kui ostad Koplist lihapiruka siis see on nagu puzzle mäng. Saad selle kodus koeraks kokku panna.Lisaks sellele ilmus välja ei kuskilt parditelefon.( mille pilt on ülal näha. )
Füüsika-
Mul jäi siiski arusaamatuks, kas ma tegelt ka olen nii loll nagu ma näost näha on. Usun, et see oli meie füüsika õpetaja vastuseta suve-küsimus. .... muidu sai seal ka nalja. Eriti meeldis mulle see kiri mis ma Makele saatsin, kus oli näts sees. Mina leian et see oli hiilgavalt nalajakas. :D
Ajalugu-
Iseenesest oli ju tore teha töö asjade peale mida ei olnud õpikus. Ja no ausaltöelda ei meeldi mulle selline ükskõiksus... aga las ta jääda. Parem see kui see teine olevus :) Ja nüüd ma olen targem ja ei õpi enam õpikust midagi selgeks :)
Matemaatika
Seal oli huvitav nagu alati, Tegime Evaga tööd koguaeg kaasa ja saime aru kõigest.
Bioloogia-
Käisime väljas anakondasid ja jääkarusid vaatamas.Iseenesest oli tore tund. Aga ma nägin tarantlit seal kuuskede vahel.. õpetaja küll ei tahtnud mind hästi uskuda... aga AUSÕNA !
Peale koooli läksin tuttu Makega( make muidugi omas kodus ) kell 7 ülesse ja poodi, peale seda tegin koolitükke. :)
Rebecca

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar