laupäev, 3. september 2011

Loca Loca Loca


JAAAAAA. peaks vist 11 kuud veel ootama. Eks vaatab kas suudan või mitte ! :D


Aeg on seal maal, et peaks külastama juuksurit......ma ei ole veel päris kindel mis ma teen, sest valikuid on ju mustmiljon tänapäeval. 1) ma võin lihtsalt otsi lõigata 2)ma võiks teha endale kirjud triiibud juustesse 2) blondid triibud ? 4) tukk ette jälle ?!? 5 ) juuksed tumedaks 6) juuksed heledaks .....7) POISIPEA ( jääb vist ära )
no igaljuhul, ükskõik mis ma ei teeks , on see siiki algusest lõpuni minu otsustada....
ülimalt ükskõik mida teised arvavad , ja kui arvavad hästi siis on hästi. Ricka igaljuhul kiiitis kõik heaks, niiet jah ( üllatus missugune :D ).
Teine tänase päeva tipp küsimusi oli kunstripsmed .... ja vastus on EI , mis tuli samakiiresti kui see idee. Ma võin ju tahta mässata terve maailma vastu aga ma ei saa enda olemuse vastu.
Tänasepäeva ideeks võib lugeda kuskile spa'sse minekut. Ei tea, millal aga tahaks ..... lihtsalt kasvõi 2 päeva. ( nädalavahetus või misiganes )

Mulle pole siiani päris kohale jõudnud et kool algab. Mul ei ole seda tunnet veel. Va ärevus....uute probleemide ees. Neid tekib alati palju ja jube vahva on neid lahendada. Probleemid , siit ma tulen!
Tahaks tantsida.......muidugi on valmisvaadatud trenn kuhu ma lähen ( kui kohti veel on )... ja kui ei ole siis peab hakkama linnas käima, mis võtab niii palju aega ja on niiii väsitav. Samas kui ma see aasta enam kooli kõrvalt tööl ei hakka käima siis peaks ju kuidagi eriti hästi kõik sujuma.... loodame ! - Ma sooviks rohkem aega tegeleda asjadega mis mulle meeldib
reisimine ( trippimine eestis ... midagi hoopis muud )
õppida kõik "maailma imed" pähe ( 50 tükki on juba peas... ja tunne on oii kui hea )
teha mõned ehted / krissule saaata kõrvarõngad postiga.... annan kõik et ma jõuaks seda teha see kuu /
maalida, pole seda jõudnud teha enam päris pikka aega....
stockhi minna.....shopata shopata ja shopata
aa ja anda maailmale teada mingi ime nipi järgi et mul on NIIIIIIIII ÜKSKÕIK KÕIGESTTT!!


eriti veel nendest inimesest kes ainult kritiseerivad.... saage üle.. saage LIHTSALT üle.. lugege seda raamatut mis ma soovitasin eelmises postituses....äkki saate abi.

PS !
PS !!!
öö NB ?!?!?! ( mis vahe neil on ? :D )
NB/PS !!!!! Maibel , sa vist mu blogi ei loe hetkel , aga kui sa seda nüüd siin lähipäevil teed. siis mul on sulle üks kutse !
Kallis Maibel
PALUN TULE MINUGA TEATRISSE !

sinu Rebecca...

PS ! NB !" PS ! Kinno võib kaaaa..... aga teater oleks parem, Mõni ooper äkki ? Vihje "Silvia'le"






Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar